تهران - ایرنا - «غلامعلی مرادی» و «رضا محمدی» جانبازان ۷۰ درصد و «حاج احمد فلاح زاده» پدر گرامی شهیدان «داود و رضا فلاح زاده» آسمانی شدند.

به گزارش روز یکشنبه حوزه ایثار و شهادت ایرنا، جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «غلامعلی مرادی» پس از تحمل ۳۸ سال درد و رنج ناشی از مجروحیت به همرزمان شهیدش پیوست.
غلامعلی مرادی از جانبازان اهل تسنن سال ۳۹ در سنندج استان کردستان به دنیا آمد و سال ۶۱ در عملیات پدافندی خرمشهر بر اثر اصابت ترکش و موج انفجار مجروح شد و به مقام جانبازی نائل آمد.
پدر شهیدان «فلاح زاده» به فرزندان شهیدش پیوست
 «حاج احمد فلاح زاده» پدر گرامی شهیدان والامقام «داود و رضا فلاح زاده» پس از سال ها فراق از فرزندانش، دعوت حق را لبیک گفت.
پیکر پاک این پدر شهید با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با رعایت پروتکل های بهداشتی تشییع و در گلزار شهدای کهسار در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید «داود فلاح زاده» سال ۴۰ متولد شد و سال ۶۳ در عملیات بدر در جزیره مجنون بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید «رضا فلاح زاده» سال ۴۶ متولد شد و سال ۶۲ در عملیات والفجر ۴ در پنج وین عراق بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پدر شهیدان «عسگری فردویی» آسمانی شد
«حاج احمدعلی عسگری فردویی» پدر شهیدان «عباس و حسن عسگری فردویی» از استان قم دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر مطهر این پدر ایثارگر با حضور خانواده های معظم شهدای روستای شهیدپرور فردو با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بعد از تشییع در گلزار شهدای روستا آرام گرفت.
شهید «حسن عسگری فردویی» در اردیبهشت سال ۴۱ به دنیا آمد و سال ۶۰ بر اثر اصابت ترکش در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.
شهید «عباس عسگری فردویی» دو سال از برادرش کوچکتر بود و در سن ۱۸ سالگی در عملیات بیت المقدس بر اثر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار