حذف نتایج زنده در سایت فدراسیون بسکتبال/ خواسته یک مربی یا تغییر نرم افزار؟

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳
نتایج زنده مسابقات لیگ برتر بسکتبال در هفته دوم به دلایل نامعلوم از روی سایت فداسیون حذف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون بسکتبال که در هفته اول لیگ برتر نتایج را به صورت زنده در سایت خود قرار داده بود، در اقدامی عجیب برای هفته دوم این کار را انجام نداد که در این بین انتقاداتی نیز صورت گرفت.
یکی از دلایلی که شنیده می شد، این بود که این کار به درخواست یکی از مربیان صورت گرفته و نمی خواسته آمار بازیکنانش به صورت زنده اعلام شود و فدراسیون نیز مجاب به حذف نتایج زنده شده است.
پیام سیفی زاده مسئول کمیته مسابقات در مورد اینکه چرا نتایج زنده حذف شده است، گفت: فدراسیون به ما اعلام کرد که این کار صورت نگیرد و ما هم انجام دادیم و علت آن را نمی دانم.
پس از اینکه جواب قانع کننده ای از سوی مسئول کمیته مسابقات دریافت نکردیم، به سراغ رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون رفتیم. وی در گفت وگو با فارس در مورد علت انجام این کار اظهار داشت: نرم افزار جدیدی برای نتایج آنلاین طراحی شده و قرار است جایگزین نرم افزار قبلی شود و به همین دلیل یک مقدار زمان می برد.
طباطبایی در مورد اینکه بهتر نبود، تا آماده شدن نرم افزار جدید از همان قبلی استفاده می کردید، گفت: فکر می کردیم در این هفته آماده شود، اما این اتفاق نیفتاد.
رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد اینکه گفته می شود، این کار با اعتراض یکی دو تن از مربیان صورت گرفته است، گفت: این مسائل هم وجود دارد و شاید برخی مربیان دوست نداشته باشند آمار بازیکنان شان منتشر شود، اما در مجموع بعد از پایان مسابقات آمار هر بازی روی سایت قرار گرفت.
به گزارش فارس، پخش نتایج زنده مسابقات در اکثر لیگ های معتبر دنیا وجود دارد و این کار به اهالی آن رشته کمک می کند تا لحظه به لحظه بازی تیم محبوب خود را دنبال کنند و ...

سرخط اخبار