امام جمعه اراک گفت: مردم خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های دهه فجر آماده کنند و این اعیاد را به بهترین شکل ممکن در کشور برگزار کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت اله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر امروز در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه در مصلی بیت المقدس اراک اظهار کرد: امام راحل با ورود به کشور غیرت، استقلال، عزت و سربلندی را برای مردم ایران هدیه کرد و آحاد جامعه باید قدرشناس این نعمت الهی باشند، چرا که پیروزی انقلاب اسلامی با اراده خدا و اهل بیت (ع) محقق شد.
وی افزود: امروز ایران به برکت انقلاب اسلامی در اقتدار کامل قرار دارد و کارنامه انقلاب اسلامی در کشور درخشان است، به طوری که خدمات ۴۰ ساله گذشته نظام با قبل از انقلاب به هیچ عنوان قابل قیاس نیست.
امام جمعه اراک بیان داشت: سه واحد تولیدی بزرگ پتروشیمی و پالایشگاه و نیروگاه شازند، نماد موفق فعالیت های اقتصادی در انقلاب هستند که به اذعان فعالان بخش اقتصادی بیش از ۴۰ میلیارد دلار در این سه شرکت صنعتی بزرگ سرمایه گذاری شده و اکنون به آحاد جامعه خدمت رسانی می کند.
دری تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان در نظام اسلامی به هیچ عنوان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست، چرا که هم اکنون ۱۰۰ هزار پزشک متخصص در کشور فعالیت می کنند و همچنین در شبکه آموزش و گازرسانی نیز نظام جمهوری اسلامی کارنامه درخشانی دارد به طوری که نرخ باسوادی جامعه از کمتر از ۵۰ درصد انقلاب به ۹۶ درصد رسیده و ۲۱۳ هزار انشعاب گاز قبل از انقلاب تاکنون به ۱۱ میلیون انشعاب رسیده است.
امام جمعه اراک تاکید کرد: جمهوری اسلامی در خصوص برنامه های تدافعی و امنیتی نیز اقدامات خوبی اجرایی کرده، چرا که اکنون نیروی دریایی جمهوری اسلامی به بزرگ ترین سازنده ناو و زیردریایی است و در تمام آب های آزاد جهان مانورهای نظامی برگزار می کند.
دری ادامه داد: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار