انزلی- امام جمعه انزلی انتخابات مجلس را مهم ترین آزمون ملت ایران عنوان کرد و گفت: امروز نیازمند ورود نمایندگان قوی، مومن و انقلابی به مجلس هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) ، اظهار کرد: آنچه که اسلام ناب محمدی و تشیع دارند به واسطه مجاهدت های فاطمه زهرا ( س) است.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه جایگاه و منزلت حضرت فاطمه زهرا ( س) ، افزود: حضرت فاطمه زهرا در عرصه سیاست و مسائل اجتماعی حضور فعال و اثر گذار داشتند به ویژه بعد از رحلت پیامبر اکرم ( ص) تلاش بسیار مؤثری در خطبه خواندن، سخنرانی و دفاع از اسلام ناب محمدی انجام دادند و در این راه متأسفانه رنج ها و مصائب فراوان و طاقت فرسایی را متحمل شدند.
امام جمعه انزلی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره اینکه ملت عزیز ایران باید همتشان این باشد که قوی شود، بیان کرد: اگر می خواهیم مجاهدت های فاطمه زهرا ( س) را پاس بداریم و حفظ کنیم، آنچه امروز رهبر انقلاب برای ما ترسیم می کند وظیفه ماست که باید انجام دهیم.
وی با تاکید بر اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از مهم ترین آزمون های امروز ملت ایران است، تصریح کرد: به فرموده امام راحل مجلس عصاره فضائل ملت است و در رأس امور قرار دارد، بسیار مهم بوده و باید مقتدر، کارآمد، توانمند و اثرگذار در پیشرفت کشور و ارتقای جامعه باشد که متأسفانه امروز دارای این جایگاه نیست.
شمس الدین لازمه داشتن مجلس قوی و مقتدر را حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی دانست و ادامه داد: دشمن در تلاش است به خاطر تحریم ها، فشارها و ناکارآمدی های در جامعه پدید آمده میزان مشارکت مردم در انتخابات خصوصاً انتخابات پیش رو کاهش دهد.
وی با تاکید بر اینکه در انتخابات باید نماینده شایسته، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار