تروریست های آمریکایی از محلی که گمان نمی کنند ضربه خواهند خورد و تیرهای غیبی که تنها راهکار و زبان قابل فهم یانکی هاست به سمتشان روانه خواهند شد.

به گزارش مشرق ، کمال احمدی طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:
۱- خردادماه سال۸۵ همراه تیم رسانه ای وزیر خارجه وقت کشورمان عازم عراق شدیم. در آن ایام شرایط امنیتی این کشور خصوصا بغداد به دلیل اشغالگری آمریکایی ها به شدت آشفته و بحرانی بود؛ انفجارات سریالی روزانه و ترورهای پشت سر هم، هرروزه ده ها و شاید صدها کشته و زخمی برجای می گذاشت. در این اوضاع ناامن وقتی به اتفاق چند تن از خبرنگاران پای در خیابان های بغداد گذاشتیم نعمت امنیت به غایت برایمان ملموس شد. در مقابل ساختمان وزارت خارجه عراق، سنگری قرار داشت که درونش یک سرباز آمریکایی با پوشش جلیقه ضدگلوله و کلاهخود و... پناه گرفته بود. وقتی از او درباره چرایی این حجم از پوشش آن هم در گرمای خردادماه بغداد پرسیدیم بلافاصله با لحن خاصی پاسخ داد «هر لحظه ممکن است تیری غیبی از جایی نامعلوم شلیک شود!»
پاسخ این نظامی آمریکایی نشان می داد آمریکایی ها که حضور اشغالگرانه شان را با وعده ایجاد امنیت توجیه می کردند نه تنها به چنین وعده ای پایبند نبودند بلکه حتی از ایجاد امنیت برای سربازان خودشان هم عاجز بودند و هر ثانیه احتمال داشت با شلیک تیری غیبی از مکان نامعلومی یک یا چند اشغالگر هلاک شوند. البته این فقدان امنیت برای آمریکایی ها، بی دلیل هم نبود زیرا آنها به بهانه های واهی به عراق لشکرکشی کرده بودند؛ اما در عمل علاوه بر غارت منابع نفتی عراق مشغول کشتار مردم بی گناه این دیار بودند مثلا در ۲۱ اسفند ۱۳۸۴ (۲۰۰۶) پنج سرباز نیروی زمینی آمریکا به یک دختر ۱۴ ساله عراقی تجاوز کرده و سپس او را به همراه پدر و مادر و خواهر شش ساله اش به قتل رساندند و در نهایت هم جنازه دختر را آتش زدند تا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار