مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: برای ما خیلی سخت است که به مدال المپیک برسیم چون به بازیکنی مثل ویلفردو لئون نیاز داریم.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سید محمد موسوی، مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران، فصل بسیار خوبی را از نظر آمار فردی در لیگ لهستان پشت سرگذاشت و عنوان بهترین مدافع پلاس لیگا را به خود اختصاص داد. پیش بینی می شد حضور در لهستان، آغازی بر ماجراجویی اروپایی «سید» باشد ولی به نظر می رسد او باز هم لیگ ایران را انتخاب کرده است.
گزارش جالب توجه یک سایت لهستانی را در مورد سید محمد موسوی می خوانید:
موسوی، یک مزرعه در نزدیکی تهران دارد که در آن به پرورش حیوانات زیادی از جمله شتر و شترمرغ و ... می پردازد. اسب سواری به او آرامش می دهد. او در ابتدا فقط در مزرعه اش دو اسب داشت که بعدها این مزرعه با افزایش تعداد حیوانات به یک باغ وحش تبدیل شده است. بعد از 4 سال که از تاسیس این مزرعه می گذرد، سگ ها، مرغ ها، گوسفندان، شترمرغ ها و ماهیان زیادی در زمینی که متعلق به بازیکن فصل پیش تیم «اولشتین» است به چشم می خورند. سبزی و گل هم در این مزرعه به وفور یافت می شود. مزرعه، محل گذران اوقات فراغت او در آخر هفته است. البته در مدتی که در لهستان حضور داشت، کارمندان او وظیفه مراقبت از مزرعه را بر عهده داشتند.
موسوی می گوید: من هر موقع وقت آزاد داشته باشم به بیرون از شهر می روم. ورزشکاران، دو بار می میرند، مرگ اول آنها زمانی است که بازنشسته می شوند. برای همین است که تصمیم گرفتم، چنین مزرعه ای را برای زندگی دوباره خودم داشته باشم.
تصور بازنشسته شدن یک ستاره ورزشی، بیش از خود بازیکن، هواداران او را نگران و ناراحت می کند. والیبالیست ها برای هواداران ایران، خدایان ورزش هستند و علاقه آنها نشان می دهد که والیبال بعد از فوتبال، پرطرفدارترین رشته در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری