" اطلاعات و دانش" تنها دلیلی است که باعث به وجود آمدن دنیای اینترنت شد و یکی از معدود دلایل گسترش آن شد. نمود این اطلاعات و دانش را می توان در مقاله و دانلود ترجمه مقاله دانست.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا  فکر می کنید اصلی ترین دلیلی که اینترنت به این گستردگی رسید چه بود؟ صفحات مجازی؟ بازی های آنلاین؟ خرید های اینترنتی ؟ هیچ کدام یک از این موارد گفته شده علت اصلی وجود و گسترش این دنیای عجیب و غریب نبوده است. تنها و تنها یک چیز می تواند این عنوان را با خود حمل کند." اطلاعات و دانش" تنها دلیلی است که باعث به وجود آمدن دنیای اینترنت شد و یکی از معدود دلایل گسترش آن شد. نمود این اطلاعات و دانش را می توان در مقاله و دانلود ترجمه مقاله دانست.
در اصل وقتی به تاریخ نگاه می کنیم، می گویند که اینترنت باعث شد زندگی انسان دچار تغییر و تحولات بسیاری شود و در اصطلاح انقلابی در زندگی بشری به راه انداخت. اما کمتر می شویم چگونه این اتفاق افتاده است. در حقیقت داستان اینترنت از ارتباط بین دو انسان در دو نقطه دور از هم برای رد و بدل کردن یک سری اطلاعات شکل گرفت. شاید بتوان لقب گراهام بل دو را به این اولین انسان ها داد.
بستر و نوع فرمت دنیای اینترنت به گونه ای بود که انتقال اطلاعات اصولا باید به شکل متنی منتقل می شد، یعنی چیزی مانند یک مقاله. فرمت های دیگر، صدا و تصویر و .... بعد ها به امکانات این دنیا اضافه شد. از این رو می توان گفت که این پیشرفتی که آن را مدیون اینترنت می دانیم، در حقیقت ناشی از انتقال سریع اطلاعاتی است که در قالب مقاله منتقل می شدند.
در بیان بهتر دنیا بدون خلق اینترنت نیز در مسیر پیشرفت قرار داشت. زیرا این محتواهای متنی وجود داشتند، اما اینترنت به تولید و انتقال سریع آنها کمک کرد و باعث شد سرعت پیشرفت بشریت افزایش پیدا کند. سرعتی بالا که باعث شد آن را انقلاب تلقی کنیم.
دانلود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار