استاد حقوق بین الملل با ابراز نگرانی از موج جدید کرونا تاکید کرد که ترامپ باید دشمنی ها را کنار بگذارد.
کولین هاروی (Colin Harvey) استاد حقوق بین الملل و حقوق بشر دانشگاه کوئینز بلفاست ایرلند شمالی است. وی در گفت وگو با ایلنا به بیان نظرات خود در مورد بحران شیوع کرونا در ایران و جهان پرداخته است.
بالا رفتن تعداد مبتلایان نگران کننده است
بحران فعلی مستلزم همکاری بین المللی و همبستگی جهانی است
کولین هاروی در ابتدا با ابراز نگرانی از شیوع مجدد کرونا در ایران گفت: کرونا بحرانی جهانی است که همه کشورها را در برگرفته است. بالا رفتن تعداد مبتلایان نگران کننده است. بحران جهانی فعلی که در پی کرونا ایجاد شده است، مستلزم همکاری بین المللی و همبستگی جهانی برای مقابله با این بیماری است.
هیچ کس در جهان نباید از حق سلامت و رفاه محروم شود
سلامتی مردم نباید تحت تاثیر مسائل سیاسی باشد
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت تامین امنیت، رفاه و سلامت همه مردم در جهان گفت: امنیت و رفاه مردم در همه جا باید در اولویت دولت ها و جهان باشد، حق زندگی و حق سلامت دو موضوع مهم و ضروری است و نباید هیچ کس از آن در هیچ جای جهان محروم شود. سلامت مردم ایران نباید نادیده انگاشته شود. سلامت نباید تحت تاثیر مسائل سیاسی باشد.
اکنون زمان مشارکت در انتقال تجربیات و کمک به یکدیگر است
استاد دانشگاه کوئینز بلفاست ایرلند شمالی در ادامه با انتقاد از تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: در حال حاضر ضروری است که دولت ها با پیوستن به جنبش جهانی همبستگی، همکاری و تعامل با همه گیری کرونا مقابله کرده و به حل این بحران ها کمک کنند و خواهان لغو تحریم ها شوند. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری