گزارش ها از قطع همکاری دو شرکت وان پلاس و مک لارن در تولید نسخه های ویژه از گوشی های هوشمند وان پلاس با لوگوی مک لارن خبر می دهند.

طی سال های اخیر شاهد بودیم که شرکت های سازنده گوشی هوشمند با شرکت های فعال در عرصه های دیگر به تولید محصولاتی ویژه اقدام می کردند که درواقع نسخه ای خاص از تلفن هوشمند تازه معرفی شده آن ها بود.
یکی از این شرکت ها نیز وان پلاس بود که طی همکاری مشترک با مک لارن، هربار نسخه ای پریمیوم از پرچم داران خود با برخورداری از طراحی خاص و لوگوی مک لارن برای علاقه مندان به هر دو برند عرضه می کرد.
اولین همکاری دو شرکت در دسامبر سال ۲۰۱۸ شروع شد و شاهد نسخه ای ویژه از گوشی وان پلاس ۶ تی به نام وان پلاس ۶ تی نسخه مک لارن بودیم؛ محصولی که نسبت به نسخه های استاندارد از طراحی با کمی تفاوت و البته برچسب قیمتی گران تر برخوردار بود و همراه با شارژ ۳۰ واتی Warp عرضه شد.
تفاوت های نسخه مک لارن وان پلاس ۶ تی نسبت به مدل های استاندارد تنها در موارد ذکرشده خلاصه نمی شد. وان پلاس در این نسخه از پرچم داران خود از حافظه رم ۱۰ گیگابایتی استفاده کرده بود و آن را با قیمت ۷۰۰ یورو روانه بازار کرد.
سال بعد شاهد عرضه وان پلاس ۷ تی پرو نسخه مک لارن بودیم که البته از فناوری ارتباطات ۵ جی نیز پشتیبانی می کرد. با وجود اینکه چنین اقدامی به ایجاد تنوع در میان گوشی های هوشمند موجود در بازار کمک شایانی می کرد، حال به نظر می رسد که دیگر محصولی با همکاری دو شرکت وان پلاس و مک لارن تولید نخواهد شد؛ زیرا سران شرکت وان پلاس از قطع همکاری مشترکشان با شرکت خودروسازی خبر دادند.
مقاله های مرتبط: OxygenOS وان پلاس در آینده میزبان قابلیت ضبط تماس می شود بهترین گوشی از ۷ میلیون تومان به بالا
شاید چنین اقدامی را بتوان در سیاست های اشتباه شرکت چینی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری