بازی نکردن در جام جهانی برایم دردناک بود/ تصمیمات کی روش در بازی با پرتغال و اسپانیا مناسب نبود/ سیدجلال این همه خدمت کرد، به او بی احترامی کردند/ ویلموتس گفت درهای تیم ملی به رویت باز است/ پرسپولیسی نیستم

اعتماد آنلاین سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷

اعتمادآنلاین| یکی از ستاره های فوتبال ایران در سال های گذشته بدون تردید رضا قوچان نژاد است؛ مهاجم توانمند و گلزنی که بعد از جام جهانی از فوتبال ملی خداحافظی کرد. حالا اما بحث هایی درباره حضور گوچی در لیگ برتر فوتبال ایران به وجود آمده و البته که حضورش در تمرین تیم ملی احتمال بازگشتش به تیم ملی را نیز داغ کرده است. قوچان نژاد صبح امروز در گفت و گو با برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر صحبت های جالبی را درباره خاطراتش و البته آینده فوتبالی خود انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
گلم به کره جنوبی را بارها تماشا کردم
گلم به کره جنوبی در بازی آخر مقدماتی جام جهانی 2014 را بارها تماشا کردم. هربار که فیلم آن گل را می بینم خاطره شیرینش برایم تداعی می شود. آن گل جزو بهترین خاطراتم است. شاید در آن لحظه خودم هم فکر نمی کردم توپ را از بازیکن بگیرم اما می دانستم مدافع کره بالاخره یکبار اشتباه می کند و با از دست دادن تمرکز توپ را به من می دهد.
تصوری از شادی خیابانی مردم نداشتم
زمانی که با گل من به جام جهانی 2014 رفتیم تازه به تیم ملی دعوت شده بودم و اصلا خبر نداشتم در ایران چه خبر شده است. بعد از بازی بازیکنان می گفتند که می دانی در خیابان های تهران چه خبر است؟ من تصوری از این شادی ها نداشتم و فقط می شنیدم تا اینکه به تهران رسیدیم. هر جای دنیا رفتم و ایرانی ها را دیدم در مورد شادی بعد از گل من صحبت می کنند. آنها از نوع شادی بعد از گل من و اینکه کجا بازی را تماشا کردند حرف می زنند. این خیلی برای من لذت بخش است.
به ایران آمدم تا بجنگم
من به پیشنهاد تیم ملی ایران و کارلوس کی روش جواب مثبت دادم تا زحمت بکشم و بجنگم و پرچم ...

سرخط اخبار