مدیرکل هواشناسی استان تهران درخصوص پیش بینی وضع هوای استان تهران گفت: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، طی پنج روز آینده آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود و از اوایل هفته انتظار کاهش نسبی دما انتظار می رود.

مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار فارس درباره شرایط آب و هوایی استان اظهارکرد: براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.
وی در ادامه افزود: برای فردا جمعه، در ساعات روز و شب وضعیت جوی صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر با افزایش سرعت وزش باد روبه رو خواهیم بود که این وزش باد برای کل استان تهران پیش بینی می شود.
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه در نواحی جنوب و جنوب غربی استان خیزش موقت گردوخاک موردانتظار است گفت: همچنین برای روزهای شنبه و یک شنبه در نیمه شمالی استان افزایش ابر که در ارتفاعات با رگبار پراکنده همراه خواهد بود پیش بینی می شود و نیز انتظار داریم روند افزایش دما متوقف شود و از هفته آینده کاهش نسبی دمای هوای تهران به وقوع بپیوندد.
جلالی درباره میران دمای فعلی تهران نیز گفت: در حال حاضر آسمان تهران قسمتی ابری، دمای تهران ۳۷ درجه سانتی گراد و سرعت وزش باد نیز ۷ کیلومتر برساعت است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری