تبریز| جوانان با شفافیت مطالبه گری کنند

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جوانان می توانند با روحیه مطالبه گری خود، با استفاده از ابزارهایی که در دست دارند، مطالبات خود را با شفافیت پیگیری کنند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، مراسم معرفی برترین های جشنواره حضرت علی اکبر (ع) شامگاه امروز (چهارشنبه) در سالن همایش های شهرداری تبریز برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، امیر تقی زاده، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اظهار داشت: برنامه های متنوعی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان برای هفته جوان برنامه ریزی شده و حدود 600 برنامه متنوع در کل شهرستان ها برگزار می شود.
وی افزود: یکی از برنامه های شاخص هفته جوان، جشنواره حضرت علی اکبر (ع) با شعار امید و نشاط است که کارهای آن را از ابتدای بهمن ماه سال گذشته آغاز کردیم و پس از بررسی شاخص ها تلاش کردیم فرصت ثبت نام برای همه عزیزان به صورت مساوی وجود داشته باشد. داوری های تخصصی انجام شده و امروز با افتخار می گویم اگر جوانی احساس می کند که جایش روی این صحنه خالی است، می تواند به معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مراجعه کرده و پیگیر موضوع باشد.
تقی زاده ادامه داد: امیدواریم این جوانان الگوهای خوبی برای دیگر جوانان کشورمان باشند. علاوه بر این جشنواره، برنامه های دیگری هم در طول هفته جوان برگزار می کنیم. روز گذشته در 21 شهرستان و به صورت هم زمان کارگاه ازدواج و خانواده را برگزار کردیم. در این رابطه 563 کارگاه در طول سال برای جوانان در آستانه ازدواج برگزار شده است. این کارگاه ها و مشاوره ها در طول هفته جوان نیز ادامه خواهد داشت.
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری جشنواره سرباز جوان در این استان گفت: ما روز 8 اردیبهشت در خدمت نیروهای مسلح خواهیم بود و پنجمین جشنواره سرباز جوان ...