امام جمعه زنجان: برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی منجر به دلگرمی مردم می شود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
امام جمعه زنجان: برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی منجر به دلگرمی مردم می شود
امام جمعه زنجان با اشاره به اقدامات برخوردی قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی گفت: مردم با شنیدن اخبار برخورد با عاملان مفاسد اقتصادی دلگرم می شوند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان آیت الله علی خاتمی امروز در نماز جمعه زنجان با اشاره به اقدامات قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: مردم با شنیدن خبرهای برخورد با مفسدین اقتصادین دلگرم می شوند.
وی با اشاره به انتظار مردم از قوه قضائیه تصریح کرد: درخواست مردم این است که برخورد با مفاسد اقتصادی یک مقدار هم قاطع تر شود.
امام جمعه زنجان با اشاره به دادن نشان بالاترین درجه ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری با سردار دلها و همیشه سرافزار سرلشکر سلیمانی افزود: سرلشکر سلیمانی نقش مالک اشتر دوران امامت امیرمومنان را ایفا می کند.
یزد| تریبون های نماز جمعه به روشنگری اختصاص یابد
حضور ده ها هزار نفر در نماز جمعه مسجدالاقصی/حماس: اشغالگران گزینه ای جز تسلیم در برابر ملت فلسطین ندارند
تظاهرات سودانی ها علیه عمر البشیر پس از نماز جمعه
وی با بیان اینکه این نشان تشکری از مجاهدت و جهاد این سردار سرافراز بود گفت: تشکری از خانواده های شهدا و به ویژه خانواده شهدای مدافعین حرم و رزمندان سپاه قدس بود.
خاتمی با بیان اینکه این مدال تشکری از حشد الشعبی عراق و رزمندگان حزب الله لبنان و حشدالوطنی سوریه و تشکری بود از دلیرمردان سپاه فاطمیون افغان بود عنوان کرد: این نشان قدردانی از کسانی که جانانه و جوانمردانه در برابر استکبار تکفیری ایستادند.
وی با اشاره به روز شهدا و برگزار برنامه های به مناسبت این ایام در زنجان افزود: برگزاری مجالس یاد بود شهدا در زنجان کاملا حساب شده بود و این مراسمات توام با حفظ کرامت برگزار شد و برنامه خوبی بود که با حضور مسئولان ارشد استانی برگزار شد.
امام جمعه زنجان با اشاره به ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه زنجان: برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی منجر به دلگرمی مردم می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم