استاندار هرمزگان از آغاز اجرای طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به شیوه محله و خانواده محور در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، فریدون همتی در آیین رونمایی از طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" که با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ یا بیماری کرونا، به شیوه محله و خانواده محور در استان هرمزگان اجرایی می شود، عنوان کرد: در قالب این طرح نظارت گسترده ای بر محلاتی که افراد مبتلا به بیماری کرونا در آنها وجود دارد انجام و قرنطینه مبتلایان به بیماری کرونا، بسیار دقیق و جدی صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: همراهی و مشارکت مردم در اجرای این طرح موجب خواهد شد شیوع بیماری کرونا در جامعه کاهش یابد.
استاندار هرمزگان افزود: ارزیابیها نشان میدهد بخش زیادی از انتشار بیماری کرونا در اثر رفت و آمد افراد مبتلا صورت می گیرد و جلوگیری از این رفت و آمدها موجب عدم انتقال ویروس خواهد شد.
همتی تصریح کرد: در طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی"، گروههای نظارتی با مشارکت بسیج، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و با مسئولیت فرمانداران در شهرستان ها تشکیل و قرنطینه مبتلایان به بیماری کرونا در خانه و بیمارستان را به صورت دقیق انجام خواهند داد.
وی گفت: اجرای این طرح و اعمال سایر محدودیت ها، با هدف حفظ سلامتی مردم انجام می شود و موجب مقابله موثر و نتیجه بخش با ویروس کرونا خواهد شد. ​
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همکاری مردم نقش بسیار مهمی در اجرای این طرح ها دارد تا به سمت تحقق شعار "هرمزگان بدون کرونا" گام برداریم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار