شعبه جدید فروشگاه زنجیره ای رفاه در مجتمع تجاری لارا واقع در شهرک شهید یاغچیان تبریز و در فضایی بالغ بر ۸۵۰ مترمربع افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز ، شعبه جدید فروشگاه زنجیره ای رفاه در مجتمع تجاری لارا واقع در شهرک شهید یاغچیان تبریز و در فضایی بالغ بر 850 مترمربع با حضور مشاور عالی مدیرعامل فروشگاه و مدیر تبلیغات و برندینگ رفاه افتتاح شد.
مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان شرقی ؛ در حاشیه افتتاح این شعبه با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فاز نخست این مجتمع امروز با استقبال همشهریان تبریزی افتتاح می شود که در فازهای بعدی رستوران، شهربازی، فضاهای تفریحی و رفاهی نیز پیش بینی شده است.
« صمد سلطانی» با بیان این که 5 هزار کالای متنوع در گروه های مختلف غذایی، بهداشتی، محصولات غذایی تازه، گوشت، سبزیجات، میوه، حبوبات، آجیل و ... همچنین کالاهای اساسی شامل برنج، روغن، چای، مواد شوینده و ... در این شعبه عرضه می شود، گفت: تمامی کالاها با تخفیفات چشمگیر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
وی با بیان این که شعبه رفاه در مجتمع تجاری لارا به عنوان هفتمین فروشگاه رفاه در شهر تبریز است، شناخته می شود، خاطرنشان کرد: هم اکنون 47 شعبه فروشگاه زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان شرقی فعال است.
مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به این که تمامی کالاها 10 درصد زیر قیمت درج شده برای مصرف کننده به فروش می رسند، افزود: در بازه های زمانی مختلف و در برخی کالاها تا 50 درصد تخفیف نیز ارایه می شود.
همچنین مشاور عالی مدیر عامل و مدیر بازاریابی و مشتریان فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور اظهار داشت: در استان آذربایجان شرقی برنامه جامعی برای توسعه رفاع داریم، چنانکه توسعه فضاهای فروشکاهی در مجتمع های تجاری بزرگ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری