هم زمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین تقاضا برای گاز سوز کردن خودرو ها افزایش یافته به طوری که روزانه ۳۰ هزار تقاضا برای این مساله ثبت می شود، افراد متقاضی نیز می توانند برای ثبت نام به سامانه NGVI.IR مراجعه کنند و آنطور که مسوولان اعلام کرده اندحداکثر ظرف مدت دو ماه آینده به همه درخواست ها رسیدگی می شود.
به گزارش ایسنا، متقاضیان برای گازسوز کردن خودرو ها می توانند به سامانه جامع اطلاعات خودرو های دوگانه سوز (NGVI.IR) مراجعه کنند و از طریق گزینه تبدیل خودروها، برای ثبت نام تبدیل خودروی خود اقدام کنند. در مدت یک هفته از طرف اتحادیه سوخت های جایگزین پیامکی برای متقاضیان ارسال می شود و این افراد می توانند از طریق مراجعه به سامانه، نزدیک ترین مرکز مجاز به محل سکونت خود را برای تبدیل انتخاب و مراجعه کنند.
محمودیان رئیس اتحادیه سوخت های جایگزین در این باره با اشاره به دریافت روزانه ۳۰ هزار تقاضا برای گازسوز کردن خودرو ها هم زمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین اظهار کرد: اولویت تبدیل خودرو ها با افرادی است که زودتر در سامانه ثبت نام کرده اند و لازم است متقاضیان تبدیل هرچه زودتر درخواست خود را ثبت کنند و حداکثر ظرف دو ماه آینده خدمات رسانی به همه متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها انجام خواهد شد و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.
وی هزینه تبدیل خودرو ها به دوگانه سوز را بسته به کیفیت کیت، نوع خودرو و سایز مخزن به صورت میانگین ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومان اعلام کرد و اطمینان خاطر داد: این رقم ثابت است و به هیچ وجه در روز های آینده شاهد افزایش قیمت تجهیزات و هزینه نصب نخواهیم بود.
مردم فقط به مراکز مجاز مراجعه کنند
وی همچنین با اشاره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار