مشخصات فنی رنو تلیسمان و هوندا آکورد در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگا، در این گزارش قصد داریم نسل نهم هوندا آکورد و رنو تلیسمان را در حوزه هایی نظیر طراحی، عملکرد فنی، ایمنی، امکانات رفاهی و ارزش خرید مورد نقد و بررسی قرار دهیم. اگر شما هم قصد خرید رنو تلیسمان یا هوندا آکورد را دارید یا علاقه مند هستید تا اطلاعات بیشتری درباره این دو سدان جذاب و با کیفیت به دست آورید، در ادامه با ما همراه شوید.
رنو تلیسمان سدانی متوسط با ظاهری برگرفته از زبان طراحی جدید شرکت رنو است که اولین بار در سال ۲۰۱۵ و در قالب دو مدل سدان و استیشن به معرض نمایش درآمد. این خودرو که در کره جنوبی با نام رنو سامسونگ SM6 نیز شناخته می شود، بر پلتفرم CMF-CD رنو توسعه یافته و از سال ۲۰۱۶ نسخه E2 آن به تعداد نسبتا محدود وارد بازار کشورمان شده است. به واسطه فعالیت های شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی برند رنو در بازار کشورمان، حضور گسترده تلیسمان در ایران از سال ۲۰۱۷ و با نسخه E3 کلید خورد.
در طرف دیگر این میدان با سدان بسیار معروف ژاپنی یعنی هوندا آکورد مواجه هستیم. این خودرو از سال ۱۹۷۶ در لیست تولیدات شرکت هوندا جای گرفته است و یکی از پرفروش ترین سدان های ژاپنی در سطح جهان به شمار می رود. نسل نهم هوندا آکورد از سال ۲۰۱۳ پا به بازار ایران گذاشت، اما علی رغم تمامی شایستگی هایی که از آن ها برخوردار بود، به دلیل عرضه نسبتا محدود و خدمات پس از فروش نه چندان گسترده، نتوانست مانند حریفان کره ای و دیگر محصولات ژاپنی به دسته پرفروش ترین سدان های بازار ایران ورود کند.
طراحی ظاهری رنو تلیسمان در مقایسه با هوندا آکورد 2013-2014 اندکی شکیل تر، چشم نوازتر و مدرن تر به نظر می رسد که با توجه به سن کمتر آن، چنین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار