توسان یکی از محبوب ترین محصولات هیوندای محسوب می شود اما در کلاس خود کراس اوور چندان برجسته ای نبوده است؛ اما این اوضاع در حال تغییر است زیرا سازندهٔ کره ای به تازگی نسل جدید توسان را معرفی کرده که کاملاً نسبت به قبل متحول شده است. در این خودرو از زبان طراحی جدید هیوندای با نام «احساس اسپرتی» استفاده شده که همهٔ خطوط و منحنی های نرم را با خطوط تیز جایگزین می کند. حال در ادامه طراحی نسل جدید این کراس اوور کامپکت کره ای را با نسل قبلی مقایسه می کنیم تا بیشتر به عمق تغییرات آن پی ببریم.
در قسمت جلویی خودرو طراحی معمول نسل قبلی با نمایی کاملاً جدید و جسورانه جایگزین شده که مشخصهٔ اصلی آن جلوپنجرهٔ بزرگ با دی لایت های یکپارچه است. این چراغ ها فقط هنگامی که روشن باشند قابل مشاهده هستند. کمی پایین تر، یک سپر زاویه دار به چشم می خورد که چراغ های اصلی جلو درون ورودی های هوا در طرفین آن جای گرفته اند. ورودی های عریضی در پایین سپر و خطوطی روی کاپوت هم تکمیل کنندهٔ ویژگی های طراحی قسمت جلویی توسان جدید هستند.
طراحی زاویه دار و تیز به بخش جانبی خودرو هم کشیده شده و در اینجا نیز تقریباً هیچ شباهتی با نسل قبلی به چشم نمی خورد. دهانهٔ زاویه دار گلگیرها، خط کمر با شیب به سمت بالا، تریم کرومی منحصربه فرد که تا روی ستون D جریان یافته، خطوط تیزی روی درها و رکاب زاویه دار هم از دیگر ویژگی های پروفیل جانبی نسل جدید توسان هستند.
در عقب توسان مدل ۲۰۲۲ هم می توان تحویل بزرگی را مشاهده کرد زیرا در اینجا طراحان از چراغ های مثلثی شکل تیزی استفاده کرده اند که با یک نوار LED باریک به هم متصل شده و کوچک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار