اولین اجرای نمایش عشق روزهای کرونا به کارکردانی محمد رحمانیان با حضور محمدعلی نجفی افتتاح شد.
به گزارش ایلنا، اولین اجرای نمایش عشق روزهای کرونا به کارکردانی محمد رحمانیان و تهیه کنندگی آزیتا موگویی شب گذشته روی صحنه رفت.
محمد رحمانیان با تشکر از تماشاگرانی که در اولین روز اجرا برای دیدن این نمایش آمدند گفت: اجرای اول همیشه باعث دلشوره است و تشکر می کنم از دوستان و همکارانمان و همچنین از گروه اجرایی در تالار وحدت و بنیاد رودکی و آقای افضلی و آقای آشنا که برای به ثمر رسیدن این اجرا با ما همکاری کردند.
وی با معرفی محمدعلی نجفی به عنوان استاد خود گفت: خیلی خوشحالم که استادم امشب اینجاست و من همچنان شاگرد او هستم.
محمدعلی نجفی نیز با آمدن روی سن گفت: امشب برای من یک شب مهم است زیرا تئاتر فقط تفریح نیست، بلکه وقتی تئاتر می آییم انگار به عبادتگاه برای تزکیه روح رفته ایم.
وی ادامه داد: در تئاتر عقل و حس، باهم در کار است و بازیگران ما روحشان را در مقابل ما عریان می کنند و ماه ها تمرین و کار می کنند تا حرف خودشان را به ما بزنند.
وی ادامه داد: حضور تماشاگران می تواند امید بدهد که همچنان تاتر در جامعه ما برقرار باشد چرا که تاتر نشانه فرهنگ و اندیشه ما است و آنچنان که تئاتر می تواند نقش فرهنگی، داشته باشد سینما کمتر می تواند این نقش را ایفا کند.
نجفی افزود: من از طرف خودم از رحمانیان عزیز و همه کسانی که این نمایش را روی صحنه بردند تشکر می کنم و می توانم بگویم شاگرد از استاد بالاتر رفته است.

سرخط اخبار