وزارت خارجه فرانسه بار دیگر خواستار توافق مقامات لبنان درباره تشکیل دولت جدید این کشور شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، به نوشته روزنامه رأی الیوم، وزارت خارجه فرانسه بار دیگر بر توافق مقامات لبنان درباره تشکیل دولت جدید این کشور تأکید کرد.
وزارت خارجه فرانسه در بیانیه ای در این باره تأکید کرد: علی رغم تأکید تمامی احزاب سیاسی لبنان بر پایبندی به تعهداتشان، اما تشکیل دولت که قادر به اجرای اصلاحات لازم باشد همچنان به تعویق افتاده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: مسئولیت این تعویق و تأخیر بر عهده آن ها (احزاب لبنان) است و پاریس آماده کمک به لبنان برای انجام اصلاحاتی است که جامعه بین الملل را به تحرک وامی دارد.
وزارت خارجه فرانسه در ادامه همچنین تأکید کرد: مقامات لبنان باید به جای گزینه مانع تراشی و هرج و مرج، گزینه اقدام و عمل را انتخاب کنند، چراکه منافع عالی لبنان و ملت آن چنین اقتضا می کند.
منبع: ایسنا
سردار آزمون در هواپیمای فوق لاکچری ! + عکس داغ محمدرضا گلزار از برادرش رونمایی کرد + عکس دیده نشده رابطه عاشقانه حسن ریوندی با دختر خوشگل !+ فیلم لورفته رقص جنجالی بشیر حسینی داور عصر جدید فضای مجازی را تکان داد! + فیلم دردسر حجاب خاص و تیپ اروپایی نیکی کریمی! عادل فردوسی پور مهاجرت کرد / آیا واقعیت دارد ؟ لاغرترین زن جهان را ببینید! + عکس داغ محسن افشانی جنجالی جدید به پا کرد ! + فیلم داغ رسوایی همسر فوتبالیست مشهور در حین خیانت جنسی! / شوهر مچ همسرش را در خانه گرفت +عکس حکم اعدام شهره قمر برای بازیگران سریال شهرزاد ! + عکس جنجال ساز سحر قریشی خواننده شد ! + فیلم جنجالی

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار