فرمانده سپاه خوزستان گفت: مجتمع شهید جهان آرا یک مجموعه فرهنگی ورزشی است که دروضعیت عادی برای استفاده ورزش جوانان ومشاغل استفاده می شود و اکنون کاملا دراختیار مجموعه تولیدات مبارزه با کرونا قرار گرفته است .

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در مراسم افتتاح کارگاه تولید محلول ضدعفونی و کارگاه تولید البته بیمارستانی در اهواز اظهار داشت: یکی از کارهایی که امروز باید دنبال کنیم رفع نیازمندی بیمارستان ها و مردم برای پیشگیری پیشگیری است.
وی با بین این که باید کمک بشود تا چرخه انتقال ویروس را کم کنیم تامردم به زندگی عادیشان برگردند افزود: مجتمع شهید جهان آرا یکی ازکارگاه های فعال برای تولیدات مورد نیاز در چرخه پیشگیری است.
فرماندار سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان ادامه داد: مجتمع شهید جهان آرا یک مجموعه فرهنگی ورزشی است که دروضعیت عادی برای استفاده ورزش جوانان ومشاغل استفاده می شود و اکنون کاملا دراختیار مجموعه تولیدات مبارزه با کرونا قرار گرفته است .
سردار شاهوارپور عنوان کرد: کارگاه خیاطی بسیار خوبی توسط خواهران مانند دفاع مقدس راه اندازی شده است که بیش از 40 دستگاه خیاطی فعال اند که لباس برای پرستاران و پزشکان تولید می کنند.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه لباس ها یک بار مصرف بوده روزانه بیش از 100دستگاه آماده و تحویل بهداشت درمان داده می شود. دربخش موادضدعفونی نیز یک کارگاه دیگر راه اندازی شد که بسیج جامعه پزشکی پای کار است.
سردار شاهوارپور عنوان کرد: تمام تولیدات با فرمولی که بهداشت و درمان توصیه می کند تهیه می شوند و بنا است در اختیار عزیزان قرار گیرد.دانشجویان بسیجی درمجموعه جهان ارا پای کار آمده اند و مشغل فعالیت هستند. در این مجموعه چندین کارگاه فعال است، یک کارگاه دیگر تهیه محول با آب را برعهده دارد که برای ضدعفونی تهیه می شود.
وی بیان کرد: بسته های بهداشتی شامل ماسک، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار