کرمانشاه- در پی انتشار ویدیویی در فضای مجازی از بحث و گفتگوی یکی از اعضای شورای شهر با همسر شهید والامقام ابراهیم یزدانفر، این عضو شورا از خانواده شهید دلجویی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، پس از انتشار ویدئویی در فضای مجازی از بحث و گفتگوی یکی از اعضای شورای شهر با همسر شهید والامقام ابراهیم یزدانفر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با تشکیل جلسه ای و دعوت از دو طرف زمینه دلجویی عضو شورای اسلامی شهر را از خانواده شهید یزدانفر فراهم کرد.
بازوند استاندار کرمانشاه در این جلسه ضمن نکوهش رفتار نامناسب این عضو شورای شهر اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای گرانقدر و والامقام استان کرمانشاه که امروز همه ما مدیون این عزیزان هستیم را گرامی می داریم و تکریم خانواده معظم شهدا که به تعبیر حضرت امام (ره) چشم و چراغ ملت هستند، وظیفه همه ما است.
وی افزود: هر چند امروز با بزرگواری همسر شهید والامقام عذرخواهی پذیرفته شد ولی عضو شورای شهر برخاسته از رأی همین مردم است و نباید با خانواده شهید و مردم اینچنین برخوردی داشته باشد در حالی که تنها خواسته ایشان زنده نگه داشتن نام شهید بوده است.
استاندار کرمانشاه گفت: با همسر شهید امروز تماس گرفتم و برخورد بزرگورانه ایشان و بدون بیان گلایه به ما نشان داد که خانواده شهدا چقدر جایگاه والایی دارند؛ اگر شهدا نبودند هیچکدام از ما نبودیم. پاسداری از خون مطهر شهدا و تکریم خانواده شهدا تکلیف و وظیفه ما است.
بازوند تصریح کرد: روزی که ملاقات مردمی دارم احساس می کنم از انجام دادن بسیاری پروژه های بزرگ اقتصادی مهم تر است چون کار مردم را انجام داده ام.
عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه: خادم خانواده معظم شهدا هستم
عضو جوان شورای اسلامی شهر کرمانشاه در پی این ماجرا، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به این مسئله که بنده برادر ۲ شهید هستم و از خانواده شهدا به حساب می آیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار