معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بر آینده پژوهی و تقویت جایگاه انقلاب اسلامی توسط استادان بسیجی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، فرزاد جهان بین در نشست خود با استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با اظهار خرسندی از فعالیت های بسیج اساتید در استان هرمزگان اظهار کرد: آینده پژوهی و تقویت جایگاه انقلاب اسلامی از وظایفی است که باید استادان بسیجی به آن عنایت داشته باشند؛ زیرا پاسخ به اقدامات دشمن در هر حوزه ای که باشد باید با همان روش پاسخ داده شود.
وی افزود: استادان بسیجی باید به مانند دیده بان عمل کرده و همه تحرکات دشمن را زیر نظر داشته باشند و به شبهات پاسخ سریع دهند. با توجه به سرعت بالای تحولات در جوامع بشری، بسیج اساتید باید با دانش افزایی، به روزرسانی اطلاعات و معلومات خود بسترساز رشد فکری و فرهنگی در جامعه باشند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ،جایگاه استادان بسیجی را یکی از مولفه های مهم در انقلاب گری و تقویت جایگاه انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: استادان در میدان کار و زار علمی به منزله فرماندهان جنگ نرم هستند که باید با برنامه و استراتژی حرکت کنند.
جهان بین با قدردانی از استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان که در اقدامی انقلابی در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، گام های بزرگی برداشتند، عنوان کرد: به طور حتم این دستاورد بزرگ به مسئولان عالی رتبه دانشگاه انتقال داده می شود و سند جامع آن مورد بهره برداری نیز قرار خواهد گرفت.
استفاده از 85 درصد ظرفیت مغفول مانده دریا
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه داد و گفت: 780 نفر از استادان استان هرمزگان عضو بسیج اساتید هستند که این تعداد برابر با 65 درصد کل جمعیت استادان استان هرمزگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار