این پیمانه تیتر هایی همچون ادامه ریزش شاخص های بورس در اروپا و آمریکا، افزایش سرمایه شرکت های بورسی دولتی کلید خورد، وزیر وعده بازگشت قیمت تخم مرغ را داد، روسیه همچنان به ذخیره طلا و افزایش ذخایر ارزی خود ادامه می دهد، اقتصاد جهان تحت تاثیر پاندمی کرونا ۴.۵ درصد آب می رود و ریزش شاخص بورس با بازگشایی پالایشی ها را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر هایی همچون ادامه ریزش شاخص های بورس در اروپا و آمریکا، افزایش سرمایه شرکت های بورسی دولتی کلید خورد، وزیر وعده بازگشت قیمت تخم مرغ داد، روسیه همچنان به ذخیره طلا و افزایش ذخایر ارزی خود ادامه می دهد، اقتصاد جهان تحت تاثیر پاندمی کرونا ۴.۵ درصد آب می رود و ریزش شاخص بورس با بازگشایی پالایشی ها را در بر دارد.
ریزش شاخص بورس با بازگشایی پالایشی ها
شاخص کل با ۴۵۹۷ واحد کاهش معادل منفی ۰.۲۷ درصد به یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۵۱۰ واحد، شاخص قیمت وزنی - ارزشی با ۱۲۰۵ واحد کاهش معادل منفی ۰.۲۷ درصد به ۴۴۵ هزار و ۷۳۰ واحد، شاخص کل هم وزن با ۲۴۷۷ واحد کاهش معادل منفی ۰.۵۸ درصد به ۴۲۷ هزار و ۷۲۴ واحد، شاخص قیمت هم وزن با ۱۶۲۳ واحد کاهش معادل منفی ۰.۵۸ درصد به ۲۸۰ هزار و ۳۶۴ واحد، شاخص آزاد شناور با ۸۸۲۱ واحد کاهش معادل منفی ۰.۳۸ درصد به دو میلیون و ۲۸۶ هزار و ۶۴۵ واحد، شاخص بازار اول با ۱۳۸ واحد افزایش معادل ۰.۰۱ درصد به یک میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۸۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۳۴۰۹ واحد کاهش معادل منفی ۰.۷۰ درصد به ۳ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۵۸۸ واحد رسید.
ادامه ریزش شاخص های بورس در اروپا و آمریکا
تمامی شاخص های مهم بورسی اروپا و آمریکا با کاهش بسته شدند. تنش ها بین آمریکا و چین کماکان یکی از اصلی ترین دلایل نگرانی معامله گران در جهان است.
در وال استریت، همه شاخص ها نزولی بودند، تا جایی که هر سه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار