هواوی P40 پرو با ثبت چندین رکوردشکنی در رنکینگ DxOMark و رفتن به صدر جدول، نشان داده است که در زمینه ی عکاسی و فیلم برداری حرف های زیادی برای گفتن در مقابل رقبای قدرتمندش دارد.

هواوی از مدت ها پیش اعلام کرده بود قصد دارد با برگزاری مراسمی آنلاین در فرانسه، جدیدترین گوشی هایش را معرفی کند. مراسم ویژه ی هواوی سرانجام برگزار شد و این شرکت سه گوشی پی ۴۰ ، پی ۴۰ پرو و  پی ۴۰ پرو پلاس (Huawei P40 Pro Plus) را رونمایی کرد. گوشی های خانواده ی P همواره محصولاتی بوده اند که روی قابلیت های تصویربرداری مانور ویژه ای داده اند. دوربین به کاررفته در این گوشی ها عملکردی فوق العاده در محیط های کم نور از خود نشان می دهد و قابلیت های زیادی در زمینه ی بزرگ نمایی تصاویر دارد. هواوی با معرفی خانواده ی P40 نشان داد هنوز هم اهمیتی ویژه برای دوربین قائل است. مدل های بالارده ی این خانواده به پیشرفته ترین دوربین های ساخته شده توسط هواوی مجهز شده اند.
مؤسسه ی DxOMark که به طور ویژه و دقیق دوربین گوشی های هوشمند را موردبررسی قرار می دهد، به تازگی بررسی دوربین هواوی P40 پرو را منتشر کرده است. ادعاهای مطرح شده از سوی DxOMark نشان می دهند پی ۴۰ پرو پیشرفته ترین دوربین را در بین گوشی های هوشمند تابه امروز دارد. این مؤسسه به دنبال بررسی دوربین گوشی جدید هواوی امتیاز کلی ۱۲۸ را به آن اعطا کرد. بدین ترتیب هواوی P40 پرو با اختلاف چهار امتیار نسبت به اوپو فایند X2 پرو  در رتبه ی نخست برترین گوشی های DxOMark جای می گیرد. دوربین هواوی پی ۴۰ پرو در زمینه ی عکس برداری و فیلم برداری به ترتیب موفق به کسب امتیازهای ۱۴۰ و ۱۰۵ شده است. هر دو امتیاز یادشده، رکوردهایی جدید در رنکینگ DxOMark به شمار می آیند.
در زمینه ی عکاسی ، DxOMark می گوید گوشی پی ۴۰ پرو توانسته است گستره ی داینامیکی بسیار وسیعی ارائه دهد و تصاویری چشم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار