شیر چای یک نوشیدنی مفید یا مضر است؟ ترکیب این دو ماده چه بلایی بر سر ما می آورد؟ با مجله دلتا همراه باشید.
تا به حال شیر چای را امتحان کرده اید؟ خیلی از افراد عادت دارند که چای را به همراه شیر بنوشند البته باید بگوییم که مضرات این نوشیدنی بیشتر از فواید آن است؛ نوشیدن یک فنجان شیر چای داغ یا حتی شیر قهوه چه بلایی بر سر ما می آورد؟ چرا این نوشیدنی خطرناک است؟ با مجله دلتا همراه باشید.
شیر چای ؛ نوشیدنی مفید یا مضر ؟ 
حتما شما هم درباره خواص چای و شیر چیز های زیادی شنیده اید؛ البته ترکیب این دو ماده با هم با وجود رنگ فوق العاده اش نمی تواند ارزش افزوده خاصی برای بدن داشته باشد؛ رسم قدیمی نوشیدن شیر چای از انگلستان شروع شد و بعدها در هندوستان و در میان ایرانی ها هم جای خود را پیدا کرد.
همانطور که خوردن چای سیاه بلافاصله بعد از غذا در جذب آهن خلل ایجاد می کند، مخلوط این دو ماده هم می تواند بسیاری از مواد مغذی را نابود یا درصد تأثیر گذاری آن ها را کمتر کند؛ اگر شما هم به خوردن این نوشیدنی عادت کرده اید، بهتر است آن را کنار بگذارید؛ در ادامه درباره فواید و مضرات این نوشیدنی بیشتر صحبت خواهیم کرد.
خواص چای 
چای با انواع مختلفش یک نوشیدنی اصیل ایرانی است؛ فرقی نمی کند که شما طرفدار خوردن چای سبز، سفید، ترش، ماچا ، ماسالا یا چای کوهی باشید؛ این نوشیدنی پر خاصیت با کافئین فراوانش می تواند خستگی شما را برطرف کند.
یک استکان چای سیاه باعث تعدیل مزاج و تقویت اندام های بدن می شود، این نوشیدنی با افزایش ترشح، عرق و ادرار به عنوان یک سم زدای طبیعی برای بدن عمل می کند و مواد زائد را از بین می برد.
از دیگر خواص این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار