رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اروپایی ها صحبت از بهره گیری از ماده ۳۶ می کنند، نشان می دهد که چه غرضی دارند البته ایران پاسخ آنها را خواهد داد.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه، 2 بهمن ) در دیدار روسای کارگروه های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید توجه شود در چه شرایطی مراسم گرامیداشت دهه فجر برگزار می شود و دیگران چه تصوری نسبت به این حرکت مردمی دارند.
وی تصریح کرد: همزمانی سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب با ایام دهه فجر و همچنین چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش بدون شک انرژی جدیدی برای حرکت آینده کشور رقم خواهد زد و تحول بزرگی در روحیه ملی کشور ایجاد خواهد کرد.
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه دشمنی آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ وقت به این اندازه همه جانبه نبوده است، افزود: در کشور ما جنگ 8 ساله ای رخ داد که با حمایت آمریکا از صدام همراه بود اما امروزه شاهد مصاف همه جانبه ای هستیم که در آن آمریکایی ها اقدام به ترور می کنند.
لاریجانی با بیان اینکه بحث آمریکایی ها صرفاً اقتصادی نیست، افزود: آمریکایی ها از نفوذ جمهوری اسلامی نیز هراس دارند؛ نمونه این هراس ترور دولتی است که برای کشور ابرقدرتی که مدعی است امری موهن محسوب می شود چنان که سابقاً رژیم صهیونیستی اقدام به چنین کاری می کرد.
وی گفت: البته همچنان تمرکز مباحث دشمنان بر مسائل اقتصادی است و در این مسیر پیچیدگی های زیادی ایجاد کرده اند، آنها از همه ابزارها، فنون و شیطنت هایی که طی 40 سال گذشته فرا گرفته اند استفاده می کنند تا مسیر اقتصادی ایران را تحت تأثیر قرار داده و کند کنند که طبعاً فشار اقتصادی به مردم وارد می شود.
رئیس مجلس ادامه داد: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار