بازی، فیلم، آهنگ، تلاوت، کتاب و نرم افزار

ایسنا سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴
در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین وب سایت های دانلود را داریم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایرانی دیتا ، این مجموعه دارای مخاطبان بسیاری در موضوعات مختلفی همچون دانلود بازی، فیلم، آهنگ، تلاوت، کتاب ، نرم افزار و ... هست، توانسته طی مدت فعالیت خود رضایت کاربران خود حفظ کند. وب سایت ایرانی دیتا را می توان مرجع دانلود دانست زیرا اکثر موضوعات این سایت برای عموم جامعه مورد استفاده است و هر مخاطب با هر سلیقه ای می تواند مواردی را که می خواهند از ایرانی دیتا دانلود کند.
زمینه های فعالیت:
دانلود بازی:
یکی از بخش های قدرتمند و متنوع این وب سایت  دانلود بازی  هست که از اوایل شروع وب سایت تاکنون بازی های جدید و قدیمی برای کامپیوتر و اندروید را منتشر می کند. بازی های منتشرشده در این سایت شامل بازی های اکشن، استراتژیک، ورزشی، مسابقه ای، ریسنگ یا ماشین سواری، شبیه سازی، تیراندازی، سرگرم کننده و ماجرایی است.
دانلود فیلم:
وب سایت ایرانی دیتا همواره سعی داشته تا فیلم های مجاز در قالب سریال، سینمایی، انیمیشن و کارتون را برای کاربران ارائه دهد. در این بخش کاربران قادر به  دانلود فیلم ایرانی  و خارجی با کیفیت های مختلف برای هر فیلم خواهند بود. فیلم های ارائه شده در ایرانی دیتا کاملا قانونی بوده و همچنین هیچ گونه مغایرتی با شئونات اسلامی ندارند و متناسب برای تمام سنین می باشند.
دانلود آهنگ:
به جرات می توان گفت بخش آهنگ این وب سایت یکی از محبوب ترین بخش های برای کاربران است که توانسته محبوبیت خود در بین قومیت های مختلف اعم از مازندرانی، آذری، لری و کردی کسب کرده و علت آن انتشار آهنگ های محلی و با اصالت هست. تنها بخشی از آهنگ های منتشرشده در ایرانی دیتا مربوط به آهنگ های محلی است و بخش عمده آن ...

سرخط اخبار