دفتر نماینده مردم گرمسار در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره بری اتهامات علیه وی در فضای مجازی ارائه کرده است.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، به تازگی از سوی برخی کاربران شبک های اجتماعی در فضای مجازی، اتهاماتی علیه اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شده که طبق آن، مطهری را به قتل یک ستوان نیروی انتظامی متهم کرده اند.
حالا، دفتر اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس توضیحانی در این باره ارائه کرده است که به شرح زیر است: 
سلام مردم ایران 
در آغازین روزهای شروع به کار مجلس انقلابی برخی رسانه های معاند نظام و اشخصاصی که سابقه مشخصی در مخالفت با انقلاب و نیروهای انقلابی دارند و طاقت شان برای شروع تخریب مجلس تمام شده، اقدام به انتشار نامه ای جعلی علیه اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی کردند. 
این افراد جاعل و فریب کار نامه شماره 9128122/4214/115/1714 مورخه 23/3/91 پلیس آگاهی ناجا به کانون سردفتران و دفتریاران را با همان شماره و تاریخ و امضاء جعل کرده، مطلبی دروغ جای محتوای نامه اصلی گذاشته اند!
این نامه در جست وجوی اینترنتی با عنوان " هشدار نیروی انتظامی در خصوص کلاهبرداری از دفاتر اسناد رسمی" به راحتی پیدا می شود و امضای نامه نیز متعلق به رئیس وقت پلیس آگاهی ناجا سرتیب دوم پاسدار سید حسن بتولی بوده است. جاعالان اما ضمن تغییر متن نامه، عنوان سردار بتولی را به رئیس بازرسی ناجا تغییر داده اند و به خودشان زحمت نداده اند که ببینند رئیس بازرسی ناجار در خرداد سال 91 چه کسی بوده است؟!
این در حالی است که اگر کینهای نسبت به مجلس جدید نبود، می توانستند با یک جستو جوی ساده اینترنتی متوجه جعلی بودن نامه شوند. کافی بود اسم سردار بتولی را جستو جو کنند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری