تغییرات آپدیت کلش آف کلنز 13.180.3 + دانلود به روز رسانی بهاری
سوپرسل در به روز رسانی بهاری محبوب ترین بازی خود ویژگی های جدید زیادی را اضافه کرده است. با ما همراه باشید تا تغییرات آپدیت کلش آف کلنز 13.180.3 را زیر ذره بین ببریم.
امروز کمپانی فنلاندی سوپرسل دست به عرضه آپدیت کلش آف کلنز 13.180.3 زد و در این به روز رسانی، تغییرات نسبتا زیادی را اعمال کرده است. در نسخه جدید محبوب ترین بازی سوپرسل امکانات جدیدی از جمله Super Troops، تغییرات در بیلدر بیس (Builder Base) و ساختمان های جدید ایجاد شده که به ترتیب به بررسی همه آن ها خواهیم پرداخت.
تغییرات آپدیت کلش آف کلنز 13.180.3 : Super Troops
با استفاده از ویژگی سوپر نیروها، می توانید برخی از نیروهایتان را به طور موقت تقویت کرده و از حالت قدرتمندتر آن ها بهره بگیرید. استفاده از سوپر نیروها شرایط خاصی دارد، مانند:
تاون هال دهکده شما باید حداقل سطح 11 باشد سطح نیروهایتان برابر با سطح پیش نیاز سوپر نیروها باشد قابلیت سوپر نیرو برای یک هفته فعال خواهد ماند اگر سوپر نیروها را فعال کردید، دیگر نمی توانید ورژن معمولی آن نیرو را در Barracks خود ایجاد کنید سوپر نیروها قابل اهدا به Clan Castle سایر بازیکنان هستند بعد از به اتمام رسیدن مهلت هفت روزه ی سوپر نیرو، امکان فعال سازی این قابلیت برای آن نیرو وجود نخواهد داشت تنها مجاز به استفاده از یک نوع سوپر نیرو در هر هفته هستید امکان تست و بررسی سوپر نیروها در بخش تمرین وجود دارد تا بی گدار به آب نزنید
در حال حاضر قابلیت Super Troops برای چهار نیروی Barbarian ،Goblin ،Wall Breaker و Giant وجود دارد که در ادامه ویژگی های هر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار