مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف و باران در جاده های 12 استان، گفت: در حال حاضر در محور چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران گزارش شده است و در محورهای فیروزکوه و هراز بارش باران داریم.

صراط:
از روز گذشته بارش برف در استان های شمالی شدت گرفته و همین موضوع در ساعات اولیه منجر به مسدود شدن برخی از راه های کشور شد. آنطور که اخبارهای استانی به گوش می رسد راه ارتباطی ۱۲۰ روستای هشترود بر اثر بارش برف و کولاک بسته شد و ارتفاع برف به ۴۰ سانتی متر رسید.
ایمان محرابی نیا در گفت وگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.
* تردد روان در آزادراه های تهران-شمال و قزوین-رشت
وی در تشریح وضعیت ترافیکی جاده های شمال بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.
* برف و باران در محورهای تهران-شمال
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در حال حاضر در محور چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران گزارش شده است و در محورهای فیروزکوه و هراز بارش باران داریم.
محرابی نیا از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، زنجان، قزوین،کردستان و مازندران خبر داد.
وی اضافه کرد: دوربین های نظارت تصویری بارش باران در برخی از محورهای استان های فارس، چهارمحال و بختیاری ،کهگیلویه بویراحمد،گلستان و گیلان نشان می دهد.
* ضرورت تجهیز به زنجیر چرخ در جاده های کوهستانی
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها تأکید کرد: راننده ها در محورهای کوهستانی و برف گیر حتما تجهیزات زمستانی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار