فرماندار جدید ملایر معرفی شد/ تقوا و امانتداری مهمترین شاخص مدیران

شبستان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
استاندار همدان با تبیین خط مشی دولت دوازدهم بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شایسته سالاری است و فرمانداران باید برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان به نقل از روابط عمومی استانداری همدان، «سید سعید شاهرخی» در آیین تکریم و معارفه فرماندار ویژه ملایر گفت: ملاک ما در انتخاب مسئولان شایسته سالاری و اصل قرار دادن مردم و اولویت ما استفاده از نیروهای بومی است.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه بکارگیری نیروهای بومی در استان باید تقویت شود ادامه داد: 90 درصد مدیران استان بومی هستند و در حال حاضر 170 پست مدیریتی داریم که از این تعداد 160 مدیر بومی است.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه مدیران استان باید در راستای خط و مشی دولت حرکت کنند گفت: مدیران باید با توجه به شرایط حساس کنونی برای بهره روی بهتر از زمان و منابع بهترین استفاده را داشته باشند.
وی رونق تولید را لازمه بهبود معیشت و اشتغال مردم دانست و افزود: ب ه طور قطع رونق تولید تنها با حمایت از سرمایه گذاران بویژه بخش خصوصی محقق می شود.
شاهرخی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام اظهار داشت: طبق تاکیدات رهبری تقوا و امانتداری باید به عنوان مهمترین شاخص مورد توجه مدیران و مسئولان باشد.
وی یادآور شد: در شرایطی که دشمنان نظام و در راس آن آمریکا ملت ایران را مورد هدف قرار داده، تنها راه موفقیت مقاومت و استقامت است.
استاندار همدان در عین حال توجه به معیشت، شایسته سالاری، بهبود و رونق اقتصادی و حل مشکلات مردم را از اولویت های مهم در انتخاب فرماندار جدید ملایر عنوان کرد و گفت: فرماندار جدید ملایر سوابق درخشانی در حوزه اقتصادی دارد که امیدواریم برای رفع مشکلات اقتصادی استان و شهرستان ملایر گام های اثرگذاری بردارد.
شاهرخی ضمن تقدیر از خدمات باب الله فتحی فرماندار پیشین ...