رسن: اگر پرسپولیس به تعهدات عمل نکند فسخ می کنم

سیتنا چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۸
هافبک عراقی که روز گذشته کتف خود را تحت عمل جراحی قرار داد، مدعی است در انتظار است تا باشگاه به تعهدات خود عمل کند تا برای ادامه همکاری به توافق دست یابند.

به گزارش ورزش سه، این روزها بحث درباره بشار رسن و ادامه همکاری او با پرسپولیس داغ است؛ بازیکنی که بعد از عمل جراحی به مدت نزدیک به سه ماه دور از میادین خواهد بود و بعد از آن باید دید شرایط برای همکاری طرفین به چه شکل خواهد بود. او در گفتگو با گل در خصوص مسائل مختلف دوران حضورش در پرسپولیس صحبت کرده که در ادامه می خوانید.
درد قدیمی کتف
این مصدومیت از قبل و چیزی حدود دو سال و شاید هم بیشتر همراه من بوده است. هر بازی درد آن بیشتر می شد و مجبور بود به خاطر آن با ترس بازی کنم. هر ضربه و هر حرکتی که داشتم باعث می شد درد زیادی داشته باشم. هیچ وقت زمان مناسبی برای عمل پیدا نکردم چون در آسیا پرسپولیس بازی داشت و همراه تیم ملی عراق مقدماتی جام جهانی را داشتیم. در ضمن در پرسپولیس هم که یک تیم بزرگ است مسوولیت زیادی در لیگ داشتم. خدا را شکر به جایی رسیدیم که می توانیم سومین قهرمانی لیگ را به دست بیاوریم که واقعا لیاقت آن را داشتیم. همین مساله موجب شد که این وقت را پیدا کنم تا برای رفع مصدومیتم بتوانم آن را جراحی کنم تا برای فصل بعد آماده باشم.
زندگی امن و راحت در ایران و امیدواری برای ادامه
زندگی در ایران در ابتدا برایم سخت بود اما خدا را شکر توانستم با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کنم و کم کم به شرایط عادت کنم. محبت مردم ایران به خصوص چون فارسی را تقریبا می فهمم خیلی به من کمک کرد تا یک زندگی امن و آرام را داشتم و راحت در تهران زندگی می کنم. طی این دو سال خدا را شکر مشکلی نداشتم و همه چیز به خوبی برایم گذاشت و انگار کنار خانواده ام زندگی می کنم. با بازیکنان و رابطه خوبم با آن ها باعث شد که به هیچ وجه حس غربت نداشته باشم. در این ...