در چندین سال اخیر موج گسترده ای از مخاطبان سینما و تلویزیون به سوی شبکه نمایش خانگی روانه شده و باعث رونق کم سابقه هنر هفتم و تحول در  دانلود سریال ایرانی  شده است. عادی است که بیشترین درصد بازار به سریال ایرانی برسد تا فیلم سینمایی، زیرا شبکه نمایش خانگی پیشرفت خود را مدیون سریال ها است. رسانه هکس دانلود در این پست تصمیم بر این گرفته است که سریال قورباغه را به شما همراهان گرامی معرفی کند. پس در چند پاراگراف بعدی چشم و ذهن خود را مهمان ما کنید.
اگر بخواهم سریال قورباغه را توصیف کنم باید بگویم که قرار است اولین ها رقم بخورد، زیرا این سریال اولین اثر هومن سیدی در جایگاه کارگردان است و موردی که این سریال را خاص تر می کند اولین حضور نوید محمد زاده در سریال های شبکه نمایش خانگی است؛ آن هم چه حضوری، حضور در سریالی با ژانر کمدی - اجتماعی که تصور نوید محمدزاده در یک اثری کمدی کمی دور از ذهن است.
در این که همکاری هومن سیدی و نوید محمدزاده به خودی خود برای موفقیت یک سریال کفایت می کند هیچ شکی نیست اما سیدی به این قانع نشده و علاوه بر خودش از بازیگران مطرح دیگری چون صابر ابر , سحر دولتشاهی , فرشته حسینی, نوید پورفرج و بازیگر خردسال یونا تدین بهره می برد. علاوه بر سریال قورباغه، هومن سیدی و نوید محمدزاده در آثار سینمایی دیگری چون خشم و هیاهو، مغز های کوچک زنگ زده و سیزده همکاری داشته اند.
هومن سیدی که همیشه با ایفای نقش کم نظیر مهمان خانواده های ایرانی بوده، این بار هم با دست پر آمده و اثبات کرده که سریال عاشقانه و گلشیفته پایان راه او در رسانه شبکه نمایش خانگی نیست. قورباغه داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می کند. "دنیا برای من جای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری