عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در اداره مملکت باید هر کسی مسئولیت خود را انجام دهد؛ لذا گلایه از نخستین اقدام ناقص مجلس داریم که چرا جلسه با تاخیر برگزار شد؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه شنبه (19 فروردین ماه 98) پارلمان، در جریان ارائه گزارش درباره مبارزه با بیماری کرونا، اظهار داشت: گلایه از هیات رییسه مجلس را مطرح می کنم که چرا مجلس تاکنون تعطیل بوده و با تاخیر شروع به کار کرده است؟
وی افزود: درست است که ستاد مرکزی مبارزه با کرونا اجازه تشکیل جلسه را نداد، اما می شد با رعایت تمامی اصولی پروتکل بهداشتی جلسه را برگزار کرد.
وی همچنین از مسئولان وزارت بهداشت، پرستاران، پزشکان و کادر درمانی برای تلاش های شبانه روزی جهت مقابله با کرونا قدردانی کرد.
حضرتی بیان کرد: پزشکان و پرستاران در خط مقدم قرار دارند و ایثارگری ها خلق کردند. از فداکاری و از جان گذشتگی آنها تشکر می کنیم که فداکاری های دوران جنگ مقدس را تجدید کردند.
وی همچنین از ستاد مرکزی مقابله با کرونا، رییس جمهور، مسئولان وزارت بهداشت و وزارتخانه های مختلف قدردانی کرد و گفت: قبل از بحران کرونا کشور زیر بار شدیدترین تحریم ها بود و توانست در مقابل کشورهایی که ادعای ابرقدرتی و پیشرفته بودن را دارند دقیق و منسجم عمل کند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: ضد انقلاب در روزهای اول تلاش می کند ناکارآمدی حکومت را به رخ جهانیان بکشد با این استدلال که مسئولان ایران مریض شدند اما امروز همه پای کار هستند و یک ذره دل مردم نگران نشد و نگذاشتند کمبود مایحتاج در فروشگاه ها باشد.
حضرتی ادامه داد: حاشیه نشین ها و کسانی که شغل ثابت نداشته و مشمول درآمدهای روزمزد بودند در حال نابودی هستند، اگر حکومت برای آنها به عنوان سطح اول در خطر بودن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار