اهدای ۵ سری جهیزیه و ۲ هزار پرس غذای گرم به نیازمندان رامهرمز

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۵۱
فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در رامهرمز گفت: اهدای ۵ سری جهیزیه، ۲ هزار پرس غذای گرم و احداث یک باب منزل مسکونی به همت جهادگران این قرارگاه انجام شد.

مجید قنواتی فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) رامهرمز در تشریح برنامه های جهادگران این قرارگاه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: توزیع کمک های مومنانه با هدف کمک به نیازمندان و لبیک به فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی) با همکاری خیرین و نیکوکاران در دستورکار قرار گرفت.
او اهدای ۵ سری جهیزیه ، ۲ هزار پرس غذای گرم و فتتاح یک منزل مسکونی با همت خیرین و نیکوکاران و تلاش بانوان جهادگر از جمله ۵۰ بانوی بسیجی را از جمله اقدامات قرارگاه جهادی امام رضا (ع) رامهرمز عنوان کرد و افزود: ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال ریال برای تهیه این کمک مومنانه هزینه شده است.
توزیع ۸۰۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان هفتکل پخت و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم در اهواز
قنواتی با بیان اینکه توزیع کمک های مومنانه با حضور سردار حاج مهدی رفیق دوست فرمانده تیپ نیرو مخصوص ۱۵ امام حسن مجتبی (ع) و شهریاری فرمانده قرارگاه مرکزی امام رضا (ع) در خوزستان و تلاش خادمان جهادی علی بن موسی الرضا (ع) و همت خیرین در سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) در مسجد حضرت جواد الائمه کیمه انجام شد، اظهار داشت: کار برای رضای خداوند خستگی ندارد و این قرارگاه همچنان بر مدار حرکت رو به جلو و رفع نیاز های محرومان تا حد امکان تلاش خواهد کرد.
این مراسم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، سردار رفیق دوست این حرکت های جهادی را ادامه راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و بیان داشت: این جوانان با این فعالیت های بی نظیر قطعا از حافظان و مدافعان اصلی اهل بیت عصمت و طهارت خواهند بود.
جهیزیه، هدیه ای برای نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار