مقاومت هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست، رویکرد فعلی مقابله با خشونت باید تغییر یابد، تخلیه ۸۰ درصدی پارکینگ ها در مرزهای مهران، چذابه، شلمچه و خسروی، طرح مبارزه با بدحجابی در تمام پاساژها و مال های تهران اجرا خواهد شد، سه رکورد صنعت برق در سال جاری، از جمله اخبار مهم امروز سرویس اجتماعی است.
به گزارش ایلنا، اهم اخبار اجتماعی امروز، یک شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ به شرح زیر است:
مقاومت هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست/ اختصاص بودجه برای بازنشستگی خودخواسته و پیش از موعد
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: ممکن است مقاومت هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود داشته باشد، اما این مقاومت ها بازدارنده نیست.
رویکرد فعلی مقابله با خشونت باید تغییر یابد/ "مرتکبان خشونت" خود قربانی هستند/ قربانیان، اصرار به پنهان کاری دارند
رئیس اورژانس اجتماعی کشور با تاکید بر تغییر رویکرد فعلی مقابله با خشونت گفت: خدمات باید توامان به مرتکبان خشونت و قربانیان ارائه شود.
ارائه طرح جدایی ری از تهران در مجلس/برخی امضاکنندگان از اعضای لیست امید هستند
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: متاسفانه برخی از اعضای مجمع امید از امضا کنندگان طرح جدایی ری از تهران هستند و احتمالا نزدیک شدن به انتخابات و فضای سیاسی یکی از دلایل ارائه این طرح است.
تذکر سخنگوی شورا به عدم تکمیل پروژه مرکز آیینی صبا
عضو شورای شهر تهران گفت: به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تذکر می دهم که نسبت به اولویت هایی که از سوی شورای شهر اعلام می شود، بی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار