صاحبان خودروهای میهمان در آبادان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه و خودروی آن ها یک ماه در پارکینگ توقیف می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان، فرماندار آبادان در نشست ستاد مقابله با کرونا گفت: از فردا جمعه راس ساعت ۱۸ ورود و خروج به شهرستان آبادان ممنوع می شود و صاحبان خودروهای میهمان در آبادان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه و خودروی آن ها یک ماه در پارکینگ توقیف می شود.
زین العابدین موسوی افزود: شهرستان آبادان تا کنون ۴۱ بیمار مبتلای قطعی به کرونا و ۳ جان باخته دارد، این آمار می توانست بیشتر باشد اگر تدابیر سخت گیرانه اعمال نمی شد، هرچند که محدودیت ها در این زمینه بیشتر خواهد شد.
وی به مردم اطمینان خاطر داد مشکلی در تامین ارزاق و کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد و اقلام مصرفی با توجه به نیاز مردم تامین می شود.
معاون استاندار توصیه کرد: مسافری از طریق فرودگاه آبادان وارد شهر نشود و اگر به آبادان سفر کنند باید یک هفته در آبادان در قرنطینه بمانند.
از برگزاری انواع مراسامات در سطح شهرستان ممانعت می شود و از مردم می خواهیم تا جایی که امکان دارد از خانه خارج نشوند و درصورت نیاز به خروج در موارد ضروری حتما تجهیزات پیشگیرانه به همراه داشته باشند و در کمترین زمان به خانه بازگردند.
دستگاه های خدمت رسان با تمام توان باید پای کار و خدمت رسانی به مردم باشند.
موسوی این را هم یادآورشد: مردم مدام نسبت به جمع آوری نشدن زباله و نخاله های ساختمانی در شهر اعلام نارضایتی می کنند و شهرداری باید خدمات در این زمینه را افزایش دهد.
 من رسما اعلام می کنم اگر شهرداری در این زمینه کمبود نیرو دارد حاضرم به شخصه کمک و اقدام به جمع آوری زباله نمایم، چرا که در این شرایط همه مسئولان باید در کنار مردم باشند.
در روزهای قرنطینه ورودی های آبادان از سمت خرمشهر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار