سامانه رسمی آستان قدس رضوی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیر مرکز توسعه و نظارت بر موقوفات و نذورات آستان قدس رضوی گفت: گزینه سیل زدگان به منظور امدادرسانی به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان در نرم افزار رضوان و سامانه الکترونیکی وقف و نذر رضوی به نشانی nazr.razavi.ir فعال شد.
علیرضا اسماعیل زاده افزود: زمینه مشارکت مردم در کمک رسانی به هم وطنان سیل زده سیستان و بلوچستان از طریق کد دستوری #8* که با تلفن همراه به آسانی قابل شمار گیری است، نیز فراهم شده است.
وی ادامه داد: همچنین افراد می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 4872727280 و شماره کارت 6104337788888889 بانک ملت به نام آستان قدس رضوی ویژه سیل زدگان سیستان و بلوچستان واریز کنند و در امدادرسانی به مردم سیل زده این خطه کشور در پرتوی بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) سهیم شوند.
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی گفت: مراجعه به دفاتر نمایندگی های آستان قدس رضوی در استان ها و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر نذورات این آستان مقدس در صحن ها، رواق ها و ورودی های حرم مطهر رضوی، از دیگر روش های امدادرسانی به هم وطنان سیل زده سیستان و بلوچستان همگام با خادمان رضوی است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار