محمد اهل شاخه مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما و شهر خودرو با توجه به شکست در بازی قبلی دنبال جبران هستیم، ولی امیدوارم صنعت نفت پیروز دیدار فردا باشد.

- اخبار ورزشی -
محمد اهل شاخه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره وضعیت تیمش بعد از شکست برابر پرسپولیس گفت: ما وضعیت بدی نداریم. در بازی با پرسپولیس در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم، ولی در نیمه اول بد بازی کردیم. متأسفانه در آن بازی شکست خوردیم، ولی در بازی بعدی دنبال برد هستیم و باید این باخت را جبران کنیم.
مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به تقابل با شهر خودرو در هفته سوم لیگ برتر تصریح کرد: ما و شهر خودرو با توجه به شکست برابر پرسپولیس و پیکان دنبال جبران هستیم، ولی امیدوارم صنعت نفت پیروز دیدار فردا باشد. می دانیم در مشهد بازی سختی در پیش داریم، ولی امیدوارم با تلاش بچه ها یک بازی خوب و متفکرانه انجام داده و نتیجه لازم را بگیریم.
وی درباره قدرت فنی صنعت نفت و قیاس این تیم با تیم فصل گذشته هم خاطرنشان کرد: ما در فصل گذشته تیم خوبی داشتیم و اگر بازیکنان پارسال می ماندند تیم قوی تری می شدیم. این در حالی است که نفرات خوبی هم برای این فصل به تیم اضافه شدند. ما نیاز به زمان داریم و مطمئناً در هفته های آینده تبدیل به تیم قوی تری خواهیم شد.
بازگشت بازیکن کرونایی صنعت نفت به تمرینات

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار