سران موناکو که دو فصل است به هیچ جاماروپایی راه پیدا نمی کنند می خواهند با فروش این بازیکنان حدود ۵۰ میلیون یورو برای نقل و انتقالات بدست آورند.

به نقل از خبرگزاری AFP، مدیرعامل باشگاه فرانسوی موناکو قصد دارد قبل از شروع فصل بعدی تعداد زیادی از بازیکنان تیم خود را کاهش دهد.
به گزارش تابناک ورزشی، این باشگاه سومین بودجه هنگفت را در مسابقات لوشامپیونه فرانسه به خود اختصاص داده است اما چون برای دومین سال پیاپی در هیچ جام اروپایی حضور ندارد، قصد دارد با این کار علاوه بر گرفتن زهر چشم از بازیکنان، تعداد آن ها را به ۳۰ نفر یعنی نصف تعداد بازیکنانی که فعلا در قرارداد با این تیم هستند، کاهش دهد تا در هزینه های جاری در باشگاه هم صرفه جویی شود. سران موناکو می خواهند با فروش این بازیکنان حدود ۵۰ میلیون یورو برای نقل و انتقالات بدست آورند.
مدیرعامل موناکو در این باره بیان کرد: موناکو نمی خواهد بازیکنان کلیدی خود را بفروشد، اما باید یادآور شد که مدافعانی مانند بنوا بدیشیل، بنیامین هانریش، فود بالو توره، هافبک یوسف فوفانا و مهاجمی مثل ویسام بن یدر محبوب ترین گزینه ها در فصل نقل و انتقالاتی هستند.
با شیوع ویروس کرونا و اتمام لیگ فوتبال فرانسه با اعلام قهرمان، موناکو با کسب ۴۰ امتیاز مقام نهم رقابت های لوشامپیونه فرانسه را به خود اختصاص داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری