در حضور رئیس قوه قضاییه و دو وزیر؛

تقدیر از مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در همایش پدافند غیرعامل

ایلنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در همایش پدافند غیرعامل که با حضور رئیس قوه قضائیه و وزرای راه و شهرسازی و نفت برگزار شد ، به جهت برگزاری رزمایش شیمیایی در حوزه پدافند غیرعامل مور تقدیر قرار گرفت . لوح تقدیر پدافند غیر عامل ، توسط دکتر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سردار غلام رضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل به مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اهداء شد.
به گزارش ایلنا، همایش پدافند غیرعامل با عنوان «مقاومت وبازدارندگی با رونق تولید» با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ریاست قوه قضاییه، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و تنی چند از دیگر مسئولان سازمان ها در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما سه شنبه 14 آبان ماه برگزار شد.
یزدی زاده در حاشیه این همایش با بیان اینکه فعالیت های رسمی حوزه پدافند غیرعامل از سال 1388 در ذوب آهن اصفهان به صورت رسمی آغاز شده، گفت: سال گذشته این شرکت موفق به اجرای رزمایش شیمیایی در حوزه پدافند غیرعامل با نظارت کارشناسان و مسئولان سازمان پدافندغیرعامل کشور گردید که مورد تایید سازمان واقع شد. در این فرصت از تمامی همکاران عزیز که در برگزاری موفق رزمایش در ذوب آهن اصفهان مشارکت داشتند قدردانی می کنم.
وی تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان پروژه های متعددی در حوزه های سایبری ، آب و همچنین زیرساخت های کالبدی کشور همچون تولید ریل انجام داده است که نشانگر نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیرعامل در این شرکت است .
یزدی زاده افزود : در سال جاری ، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار