خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: کسانی که امنیت و سربلندی نظام اسلامی را می خواهند اشرار را بدون کمترین دلسوزی به مسئولان معرفی کنند.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران امروز (1 آذر) در خطبه های نمازجمعه، با بیان اینکه ملت بزرگ ایران بار دیگر هفته گذشته جلوه نقشه بر آب شدن توطئه های دشمنان را دیدند، اظهار داشت: دشمنان به اعتراف خودشان سه سال برنامه ریزی کرده بودند و آدم هایشان را در خارج و داخل آموزش داده بودند. گاو شیرده ترامپ در منطقه یعنی عربستان پول هایش را در این آشوب ها خرج کرد و رسانه در اختیارشان قرار داد اما خدا توطئه هایشان را خنثی کرد.
وی افزود: این یعنی ملت ایران با خداست و دست خدا با این ملت است و رهبر این ملت با سرفرازی فرمودند به یاری خداوند دشمن را در عرصه سیاسی و نظامی عقب زدیم و این یک جلوه عنایت خداست.
آیت الله خاتمی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان امنیت که در روزهای اخیر به شهادت رسیدند، گفت: به بازماندگان این عزیزان تسلیت و تبریک عرض می کنم و افتخار کنید نور شهادت در خانواده شما درخشید و فردای قیامت شهیدان تان و شما سربلند و عزیز هستید.
خطیب نمازجمعه این هفته تهران با گرامی داشت هفته بسیج، گفت: بسیج دو مدال افتخار دارد؛ یکی اینکه امام راحل فرمودند "بسیج لشکر مخلص خداست" و مقام معظم رهبری فرمودند "بسیجیان گل های سرسبد انقلاب هستند" و این تعابیر بر پیشانی بسیج تا ابد مایه افتخار است. همچنین 7 آذر سالروز نیروی دریایی را گرامی می داریم.
وی با اشاره به حوادث اخیر گفت: این اتفاقات در پی گران شدن قیمت بنزین بوده و 4 مطلب در اینجا قابل تأمل است؛ نکته اول اینکه این تصمیم، تصمیم سران قوا بود و با خوش بینی ای که مقام معظم رهبری به سران قوا دارند آن را تأیید کردند. این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار