معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بر ضرورت به کارگیری نیروهای متخصص و بامهارت در حوزه آتش نشانی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرمسار، منوچهر فخری عصر امروز در جریان سفر به شهرستان گرمسار و در مراسم تجلیل از آتش نشانان که به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشان برگزار شد، با اشاره اینکه استان پهناور سمنان به لحاظ وسعت جزو هفت استان برتر کشور است، اظهار کرد: استان سمنان در مسیر تردد زائران قرار داشته و خدمات زیادی را ارائه می دهد.
وی با بیان اینکه هزینه های زیادی متحمل آتش نشانان می شود؛ اما از کمترین میزان بودجه و اعتبارات در این بحث بهره مند هستند، افزود: ضروری است در مقوله تخصیص اعتبارات به ویژه در شهرداری ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به مشکلاتی که در ایام شیوع بیماری کرونا در کشور ایجاد شد، ادامه داد: می توان استان سمنان را کارگاه عمرانی توصیف کرد که در این ایام نیز کارهای عمرانی به طور جدی پیگیری شده و هیچ خللی در انجام پروژه های عمرانی ایجاد نشده است و هرقدر این خدمات صمیمانه تر به مردم هبه شود، مورد رضای خداوند متعال خواهد بود.
فخری ضمن گرامیداشت و تبریک روز آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانی کاری دلی است و وظیفه، پست و مقام محسوب نمی شود و پرسنل خدوم آتش نشانی با حداقل حقوق و مزایا وظایف مرتبط با مردم را به انجام می رسانند تا برای مردم حادثه ای رخ ندهد.
وی با تأکید بر به کارگیری افراد متخصص توانمند در حوزه آتش نشانی اذعان داشت: در شهرستان گرمسار به این امر توجه شده و ۲۶۸ نفر در استان سمنان در استخدام آتش نشانی هستند که این امر بالاتر از استاندارد تعریف شده در کشور است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ارتقای پست و مقام آتش نشانان را وظیفه خود و دستگاه مربوطه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار