رحمتی:مقابل استقلال دست و پا بسته نیستیم/اعتقادی به بوق و کرنا و هیاهو علیه داوران ندارم | خبرگزاری فارس

لوگوی مناظره مناظره . جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۳۹
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: استقلال تیم بزرگی است و آنها تدارک خوبی برای لیگ امسال داشته اند ولی ما هم دست و پا بسته نیستیم و تمام تلاشمان را می کنیم که یک بازی قابل قبول را به نمایش بگذاریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد ، سید مهدی رحمتی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال شهرخودرو در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت: از روزی که کار را شروع کردیم کار ما با 9 بازیکن کرونا یی شکل گرفت. بعد از آن هم برخی بازیکنان مشکل سربازی داشتند ولی الان شرایط تیم ما خوب است.
وی در خصوص پیروزی مقابل ذوب آهن عنوان کرد: ما 2 بازی مقابل پرسپولیس و ذوب آهن در بیرون از خانه داشتیم و الان هم با استقلال بازی داریم و سپس باید به سیرجان برویم. این 4 بازی برای ما خیلی سخت است ولی بعد از برد مقابل تیم خوب ذوب آهن شرایط خوبی داریم.
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: در بازی با ذوب آهن نفرات کامل تیم خودمان را در اختیار نداشتیم ولی خوشبختانه الان شرایط خوبی پیدا کردیم و فکر نمی کنم برای بازی با استقلال از نظر نفرات مشکلی داشته باشیم.
وی در خصوص اینکه قرار است روز یکشنبه مقابل تیم سابقش هدایت شهرخودرو را بر عهده داشته باشد و شرایط آبی پوشان را چطور می بیند، اظهار داشت: استقلال تیم بزرگی است که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. آنها تدارک خوبی برای لیگ امسال داشته اند ولی ما هم دست و پا بسته نیستیم و تمام تلاشمان را می کنیم که یک بازی قابل قبول را به نمایش بگذاریم.
رحمتی در پاسخ به این سوال که استقلالی ها طی هفته های اخیر هجمه های زیادی بابت داوری داشته اند و آیا وی نگران هجمه ها روی داوری نیست گفت: داوران جزوی از فوتبال کشور هستند. من کاری به اعتراضات استقلالی ها ندارم چون هر کسی مسئول اظهارات خودش است اما همه دیدند در بازی با پیکان پنالتی ما را نگرفتند و در دقیقه 35 بازی با پرسپولیس هم به گواه همه کارشناسان داوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار