هشدار مسافرتی وزارت خارجه به شهروندان ایرانی مسافر فرانسه/ ثبت نام ۱۳۵ نفر تاکنون در انتخابات مجلس خبرگان/ تاکید فرماندهان نیروی دریایی ایران و پاکستان بر گسترش روابط طرفین/ تاکید لاریجانی بر پرهیز از منفی بافی/ بررسی دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت های دانش بنیان و نوآورانه در مجلس/ درخواست ۳۸ مورد استیضاح در مجلس دهم و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز سه شنبه، نوزدهم آذر ماه ۱۳۹۸ است.

به گزارش ایسنا، رییس ستاد گرامیداشت نهم دی استان تهران با تأکید بر ضرورت تبیین زوایای فتنه سال ۸۸ گفت: ۹ دی متعلق به گروه و جناح سیاسی خاصی نیست و همه باید به وظیفه خود در این راستا عمل کنند.
همچنین معاون اول رییس جمهور در جلسه هم اندیشی جمعیت ها و تشکل های مردم نهاد در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی و ارتقاء سلامت اداری، با تأکید بر اینکه برخورد با فساد و مفسدین به تنهایی کافی نیست و حتماً باید در زمینه پیشگیری از فساد نیز حرکت کنیم تصریح کرد: شناسایی و رفع گلوگاه های فسادزا نقش مهمی در پیشگیری از فساد دارد.
دریادار خانزادی با فرمانده نیروی دریایی پاکستان دیدار کرد که دراین دیدار فرماندهان نیروی دریایی ایران و پاکستان بر گسترش روابط طرفین تاکید کردند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه ایران اسلامی کاملا خودکفا و مستقل از هر بیگانه ای است، گفت: در آینده برنامه ریزی ویژه ای برای ساخت تجهیزاتی داریم که به لحاظ فناوری، تکنیک و دانش، فاصله جدی نسبت به گذشته دارد و در گام دوم انقلاب شاهد تجهیزاتی با فناوری و دانش فنی بالاتر است.
همچنین با حضور در بیت شهدای جنیدی با مادر بزرگوار چهار شهید والامقام دیدار و از صبوری، بردباری و استقامت زینب وار این مادر قدردانی کرد. امیر سرتیپ حاتمی گفت: هیچ قدرت و نیرویی توانایی ایستادگی در مقابل ملت ایران را ندارد و بی شک چنین ملتی با چنین فرهنگ متعالی پیروز و سربلند است.
فرمانده سابق سپاه هم با بیان اینکه تنها راهی که مردم را از این بن بست خارج می کند تغییر رویکرد مردم در انتخاب هایشان است ، تصریح کرد: به نظر من خواست رهبر انقلاب این است که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار