اعضای شورای شهرهای تهران، مشهد و یزد درباره اقدامات مربوط به شیوع کرونا ویروس در شهرهای خود توییت زدند.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد در صفحه توئیتر خود نوشت: آقای رئیس جمهور همچنان نگران مشهد باشید. تخت های بیمارستانی در حالی خالی شدن است، برای اینکه بیماران بدحال را پذیرش کنند. نیاز به تجهیزات ICU دو برابر شده و آمار فوت شدگان در حال افزایش است، لااقل دستور بدهید تجهیزات ICU برای مشهد ارسال شود.
اعضای شورای شهر تهران مجموعه ای از پیشنهادها به منظور ارائه در هیأت دولت، تهیه و تنظیم کردند و علی اعطا سخنگوی شورای شهر با یادآوری این مطلب، نوشت: مهمترین پیشنهاد ما از میان این چهار پیشنهاد، تعطیلی سیستم حمل و نقل عمومی تا ١٦ فروردین است. یک دلیل اصلی شیوع کرونا در ایتالیا و اسپانیا، سیستم حمل و نقل عمومی بوده و این مطالبه شورا همچنان پابرجاست که هیأت دولت و ستاد ملی تصمیم بگیرند و موضوع را به فردا وانگذارند. فردا دیر است.
این اتفاق البته نیفتاد و اعطا درخواست خود را بار دیگر اینگونه مطرح کرد: اگر نمی توان سیستم حمل و نقل عمومی را تعطیل کرد، لااقل آن را محدود کنند.
او همچنین نوشت: تعطیلی بوستان ها به عنوان یکی از پیشنهادهای شورای شهر تهران جهت بررسی و تصویب در هیأت دولت و ستاد ملی، خوشبختانه در جلسه امروز هیأت دولت به تصویب رسید.
سپنتا نیکنام عضو شورای شهر یزد نیز در صفحه شخصی خود نوشت: خرسندم که در سالروز زایش و پیامبری اشوزرتشت ، خبر رسیدن کمک های پارسیان هند به ایران اعم از دارو و تجهیزات را دریافت کردم. تداوم ارسال کمک توسط زرتشتیان خارج از کشور، فارغ از میزان آن، کار ارزشمندی ست و یادآور این فرموده زرتشت: خوشبختی برای کسی است که خواهان خوشبختی دیگران باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار