گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان کرمان گفت: تا کنون ۱۹۲ مبتلا و ۲۳ فوتی کرونا در کرمان داشتیم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، حمیدرضا رشیدی نژاد ظهر امروز در ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با فدائی استاندار کرمان که با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر کشور که با محور بحران سیل در شهرستان های جنوبی و شرقی استان کرمان و پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای شیوع این بیماری در استان هزار و 480 نفر بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری شدند.
هشدار معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله نسبت به افزایش خودروهای غیربومی در کرمان / جان مردم در خطر است
آزمایش 2کرونایی دیگر در کرمان مثبت شد / تعداد مبتلایان به کووید 19 در استان به 179 نفر رسید
کرمان| تخطی از مصوبات ستاد کرونا نقض قانون است؛ متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند
تعداد فوتی های کرونا در کرمان به 22 مورد رسید
وی با بیان اینکه از این تعداد 934 نفر مشکوک به کرونا بودند که از آنها نمونه گیری شده است عنوان کرد: 192 نفر آخرین آمار مبتلا به کرونا در کرمان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از فوت 23 نفر بر اثر ابتلا به کووید 19 در استان خبر داد افزود: اولویت را بر مراقبت از کادر درمانی گذاشتیم تا بتوانند به خوبی به بیماران خدمت رسانی کنند.
وی با اشاره به کمبودهایی در سطح استان کرمان وجود دارد گفت: تجهیزات و اقلام پیشگیری ما محدود است و ما با اولویت بندی از پرسنل درمانی مراقبت کردیم.
رشیدی نژاد با بیان اینکه تعداد 15 نفر از کادر درمانی استان تاکنون به کرونا ویروس مبتلا شدند تصریح کرد: از این تعداد سه نفر رئیس بیمارستان هستند و دوران درمان خود را می گذرانند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار