روایت نایب رئیس اتاق اصناف از جعل برچسب خارجی بر لباس باکیفیت ایرانی

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۱
نایب رئیس اتاق اصناف کشور از جعل برچسب خارجی روی محصولات باکیفیت ایرانی از جمله لباس و کیف و کفش خبر داد و گفت: بازرسان اتاق اصناف برای حمایت از هویت کالای ایرانی، با اینگونه موارد شدیداً برخورد می کنند.

- اخبار استانها -
جلال الدین محمد شکریه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، حمایت از تولیدات داخلی را ضامن توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار در کشور دانست و اظهار داشت: با تولیدکنندگان لباس و کیف و کفشی که اتفاقاً تولیدات بسیار باکیفیتی نیز دارند اما به دلایلی اقدام به جعل لوگوی خارجی بر روی محصولات خود می کنند برخورد می شود.
نایب رئیس اتاق اصناف کشور تکیه بر اقتصاد درون زا و حمایت از تولیدات داخلی را از مؤلفه های شعار رونق تولید و راهبرد اقتصاد مقاومتی خواند و عنوان کرد: از عمده ترین دلایل نصب برچسب خارجی روی محصولات باکیفیت ایرانی جذب مشتری است زیرا ذائقه بازار هنوز روی محصولاتی با برندهای خارجی گرایش دارد.
شکریه فرهنگ سازی در جامعه برای خرید محصولات ایرانی و زمینه سازی جهت رونق تولیدات داخلی را دو موضوع به هم پیوسته دانست و تصریح کرد: تولیدات ما در زمینه لباس، کیف، کفش و محصولاتی نظیر این از حیث کیفیت رشد بسیار بالایی داشته است و امیدواریم تولیدکنندگان همچنان همین روند را ادامه دهند.
فیلم| فروش لوازم تحریر خارجی در مدارس سراسر کشور ممنوع شد
برای خرید لوازم تحریر با قیمت مناسب به کجا برویم؟
اصفهان| بیش از یک میلیارد تومان لوازم تحریر به دانش آموزان نیازمند اهدا می شود
وی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع مشتریان با دیدن لوگوهای خارجی اقدام به خرید یک محصول می کنند ابراز داشت: کیفیتی که تولیدکنندگان کیف، کفش و پوشاک داخلی به مشتریان خود عرضه می کنند قابل رقابت با نمونه های خارجی است اما تنها به دلیل جانمانده از قافله فروش، محصولات خود را با لوگوی خارجی به مردم عرضه می کنند.
رئیس اتاق اصناف گیلان بازخورد اصلاح ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار