راه حل تپ سی برای ارائه بی دردسرتر سرویس خود به کاربران iOS

موبایل ایران دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹
واحد خبر mobile.ir :  شرکت اپل به تازگی دامنه محدودیت های خود را برای کاربران ایرانی بیشتر کرده است. وضعیت کنونی، مشکلات زیادی را هم برای کاربران ایرانی و هم شرکت ها برای ارائه خدمات شان به کاربران iOS ایجاد کرده است. اما تپ سی راه حل جدیدی برای نجات کاربران iOS از دردسرهای اپل معرفی کرده است. شرکت تپ سی راه حل جدیدی برای کاربران iOS خود ارائه داده است. نسخه اپ پیشرو تپ سی (Progressive Web App)، تازه ترین راه حلی است که کاربران این تاکسی آنلاین می توانند بدون دردسر از آن استفاده کنند و دیگر مجبور به به روزرسانی های متعدد و دریافت دوباره این اپلیکیشن نخواهند بود. مراحل استفاده از نسخه اپ پیشروی تپ سی به این ترتیب است که کاربر پس از باز کردن لینک app.tap30.ir وارد صفحه ای می شود و باید از قسمت پایین صفحه گوشی موبایل خود، دکمه Share را انتخاب کند، سپس با کشیدن نوار مشخص شده، گزینه Add to Home Screen را لمس و بعد از اینکه پیغامی برای آنها به نمایش در آمد، گزینه Add را انتخاب کنند. به این ترتیب کاربر، به سرعت به نسخه اپ پیشروی تپ سی دسترسی خواهد داشت و می تواند از امکانات اصلی ...

شرکت اپل به تازگی دامنه محدودیت های خود را برای کاربران ایرانی بیشتر کرده است. وضعیت کنونی، مشکلات زیادی را هم برای کاربران ایرانی و هم شرکت ها برای ارائه خدمات شان به کاربران iOS ایجاد کرده است. اما تپ سی راه حل جدیدی برای نجات کاربران iOS از دردسرهای اپل معرفی کرده است. شرکت تپ سی راه حل جدیدی برای کاربران iOS خود ارائه داده است. نسخه اپ پیشرو تپ سی (Progressive Web App)، تازه ترین راه حلی است که کاربران این تاکسی آنلاین می توانند بدون دردسر از آن استفاده کنند و دیگر مجبور به به روزرسانی های متعدد و دریافت دوباره این اپلیکیشن نخواهند بود.
مراحل استفاده از نسخه اپ پیشروی تپ سی به این ترتیب است که کاربر پس از باز کردن لینک app.tap30.ir وارد صفحه ای می شود و باید از قسمت پایین صفحه گوشی موبایل خود، دکمه Share را انتخاب کند، سپس با کشیدن نوار مشخص شده، گزینه Add to Home Screen را لمس و بعد از اینکه پیغامی برای آنها به نمایش در آمد، گزینه Add را انتخاب کنند. به این ترتیب کاربر، به سرعت به نسخه اپ پیشروی تپ سی دسترسی خواهد داشت و می تواند از امکانات اصلی اپلیکیشن iOS از طریق این اپ استفاده کند.
تیم فنی تپ سی به زودی علاوه بر اینکه سایر امکانات اپلیکیشن iOS را به این نسخه جدید اضافه می کند، اپ کنونی را به بقیه امکانات اپلیکیشن های پیشرو مجهز می کند. به این ترتیب کاربران این شرکت، دیگر مشکلی در استفاده از خدمات این سامانه هوشمند درخواست خودرو نخواهند داشت.
اپلیکیشن های پیشرو (Progressive Web Apps)، وب اپلیکیشن هایی هستند که تجربه ای مشابه اپلیکیشن های بومی (Native) را برای کاربران فراهم می کنند.
از جمله مزایای این ...